در دسته
مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

انجام پروژه دانشجویی معماری ارزان

انجام پروژه دانشجویی معماری یکی از مهمترین خدمات پروژه دونی پروژه در زمینه انجام پروژه های دانشجویی است. از آنجایی که انجام پایان نامه، ترجمه مقاله، نوشتن پروپوزال و یا سایر پروژه های دانشجویان معماری به زمان، تخصص مهارت نیاز دارد، باید کسانی این کار را انجام دهند که دارای تجربه کافی باشند. از جمله خدماتی که در پروژه دونی ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام پروژه دانشجویی معماری ارزان

موسسه پروژه دونی در چندین زمینه به دانشجویان معماری خدمات ارائه می دهد که شامل نوشتن پایان نامه، ترجمه مقاله، نوشتن پروپوزال و سایر پروژه های تخصصی این رشته تحصیلی است. کارکنان این موسسه برای انجان پروژه دانشجویی معماری از نرم افزارهای اختصاصی استفاده می کنند که عبارتند از:

نرم افزار اتوکد Auto CAD

این نرم افزار که در رشته مهندسی عمران و معماری استفاده می شود، برای تولید نقشه های دو بعدی و پلان ها کاربرد دارد. اتوکد از جمله نرم افزارهای سه بعدی است که برای انجام پروژه های معماری به آن نیاز دارید.

نرم افزارتری دی مکس 3D Max

یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد در سایت پروژه دانشجویی معماری نرم افزار 3ِD Max است. پروژه دونی هم مثل هر سایت دیگری از این نرم افزار برای ساخت مدلسازی های سه بعدی و انیمیشن استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: معرفی ابزارهای گردآوری اطلاعات در پایان نامه

نرم افزار رویت Revit

یکی دیگر از نرم افزارهای لازم برای انجام پروژه دانشجویی معماری در تهران نرم افزار رویت (Revit) است. از این نرم افزار برای ترسیم همزمان نقشه های دو بعدی و سه بعدی استفاده می شود. در پروژه دانشجویی معماری و عمران به این نرم افزار نیاز مبرم دارید.

انجام پروژه دانشجویی معماری در تهران

نرم افزار فتوشاپ Photoshop

نرم افزار فتوشاپ هم یکی دیگر از نرم افزارهای لازم برای انجام پروژه دانشجویی معماری است. همانطور که می دانید از این نرم افزار برای ویرایش تصاویر و تهیه آن ها با کیفیت بالا استفاده می شود. انجام شیت بندی نیز از دیگر کاربردهای فتوشاپ در زمینه انجام پروژه های مهندسی معماری است.

نرم افزار اسکچاپ Sketch Up

اگر به دنبال انجام پروژه معماری ارزان هستید، استفاده از نرم افزار Sketch Up اهمیت زیادی دارد. این در حالیست که موسسه پروژه دونی هم می تواند از این نرم افزار طراحی سه بعدی در زمینه مهندسی معماری و مکانیک استفاده کند. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان طرح های ذهنی را برای پروژه های دانشجویی ایجاد کند.

نرم افزار سالیدورک SolidWorks

نرم افزار سالیدورک برای طراحی سه بعدی مهندسی معماری و مکانیک استفاده می شود. پروژه دونی با استفاده از این نرم افزار می تواند طرح های ذهنی را به سرعت و با زیبایی تمام ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: نحوه نوشتن بیان مسئله در روش تحقیق و پایان نامه

نرم افزار وی ری V-Ray

از دیگر نرم افزارهای مهم برای انجام پروژه دانشجویی معماری ارزان V-Ray است که با آن می توان بهترین رندرها را تهیه کرد. همچنین از این نرم افزار برای تجسم واقع بینانه ای از طرح استفاده می شود.

سفارش پروژه دانشجویی معماری

اگر به دنبال یک سایت پروژه دانشجویی معماری هستید، پروژه دونی می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. در این موسسه انجام پروژه متره و برآورد،انجام پروژه های دانشجویی معماری ماکت هتل و مجتمع تجاری، طراحی معماری سالن تیراندازی بادی استخر، ساخت ماکت به صورت حرفه ای، شیت بندی با فتوشاپ و … انجام می شود.

سوالات متداول

پروژه معماری من چقدر هزینه دارد ؟

میزان هزینه ای که باید بابت انجام پروژه دانشجویی معماری پرداخت کنید، به نوع پروژه و نرم افزارهای مورد استفاده بستگی دارد. همچنین بخشی از خدمات ما شامل نوشتن مقاله، ترجمه و پایان نامه معماری نیز هست.

انجام پروژه دانشجویی معماری ارزان

پرداخت مبلغ پروژه چگونه انجام می شود؟

شما می توانید با در قسمت «ثبت پروژه» اطلاعات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید. بخشی از هزینه را در ابتدا پرداخت می کنید و بخش دیگری از آن هم بعد از دریافت پروژه دانشجویی معماری پرداخت می شود.

بیشتر بخوانید: انواع روش تحقیق در پایان نامه : “کمی و کیفی”

برای انجام پروژه معماری خودم چگونه با محقق در تماس باشم ؟

بعد از پرداخت بخشی از هزینه می توانید از طریق شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 با ما در ارتباط باشید تا شما را در جریان روند انجام پروژه دانشجویی تان قرار دهیم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 − = 32