نوشتن مقاله با قیمت پایین چقدر حقیقت دارد؟

مقاله نویسی با قیمت پایین را شاید بارها از زبان موسسات و دانشجویان زیادی شنیده‌ باشید. اما آیا قیمت نوشتن مقاله داخلی می‌تواند بر روی کیفیت تاثیر بگذارد؟ به نوشتن مقاله با قیمت پایین می‌تواند اعتماد کرد؟ برای تعیین هزینه نوشتن مقاله چه معیارهایی وجود دارد؟ مقالات ارزان قیمت چه کاربردی دارند؟ اگر می خواهید به این سوالات شما پاسخ داده شود تا انتهای مطلب با موسسه پروژه دونی همراه شوید.

دلیل نوشتن مقاله با قیمت پایین

برخی از دانشجویان به دلیل نداشتن فرصت کافی برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز برای نوشتن یک مقاله، سعی می‌کنند از طریق یک موسسه اقدام کنند. مقاله نسبت به سایر پروژه های دانشجویی مثل پایان نامه ارزان‌تر است. اما خوب باز هم به تلاش زیادی نیاز دارد.

کسی که اقدام به نوشتن مقاله علمی پژوهشی می کند، باید ابتدا به موضوع اشراف پیدا کند. برای این منظور مطالعه منابع مختلف در رابطه با موضوع صورت می گیرد.

فرض کنید می‌خواهید یک مقاله با موضوع «تاثیر بانکداری نوین بر کاهش تورم» بنویسید. در این مورد باید ابتدا چند کتاب و مقاله را در مورد بانکداری نوین مطالعه کنید. سپس منابعی را در مورد کاهش تورم پیدا کرده و مطالعه کنید. در نهایت با تسلط بر موضوع می‌توانید شروع به نوشتن یک مقاله 20 صفحه ای‌ کنید.

قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

برای نوشتن مقاله خوب چقدر وقت نیاز داریم؟

همانطور که گفتیم باید چند روز را برای مطالعه منابع مختلف وقت صرف کنید. اگر فرض بگیریم شما یک هفته تمام برای مطالعه وقت صرف کرده‌اید، یک هفته بعدی هم باید به نوشتن و رفع ایرادات مقاله بپردازید. با این حساب قیمت نوشتن مقاله داخلی براساس وقتی است که صرف می‌کنید.

حال تصور کنید یک پژوهشگر دست‌کم باید 14 روز برای نوشتن مقاله 20 صفحه‌ای علمی وقت صرف کند. با چنین شرایطی آیا نوشتن مقاله با قیمت پایین مقرون به صرفه است؟

ترجمه مقالات و منابع موثق

یکی دیگر از عوامل مؤثر در تعیین هزینه نوشتن مقاله ترجمه مقالات و استفاده از منابع موثق است. مقاله ای که فقط با توجه به منابع فارسی زبان تألیف شود، مطمئنا خیلی زود از سوی داوران رد می شود. اگر بخواهید مقاله خود را در یکی از مجلات با ضریب تاثیر بالا چاپ کنید، داشتن چندین ترجمه از مقالات خارجی ضرورت دارد.

با این حساب قیمت نوشتن مقاله داخلی نیز مثل قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد افزایش می یابد. زیرا محقق باید مدتی را هم برای ترجمه وقت صرف کند. ترجمه یک برگه هم به زمان و تخصص زیادی نیاز دارد که از عهده هر کسی ساخته نیست.

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

برخی از دانشجویان بعد از اتمام مرحله دفاع از پایان نامه و یا حتی قبل از آن، اقدام به استخراج مقاله از پایان‌نامه می‌کنند. در چنین شرایطی کسی باید این کار را انجام دهد که پایان نامه را نوشته است. اگر کسی به پایان نامه و محتوای آن مسلط نباشد، نمی تواند مقاله پرمحتوایی را برایتان استخراج کند.

البته قیمت نوشتن مقاله داخلی از پایان نامه کار راحت تری است. با این پژوهشگر باید مطلب را بسط دهد. به فرض مثال اگر یکی از بخش های پایان نامه را با کمک استاد راهنما برای استخراج مقاله انتخاب کردید، پژوهشگر باید بتواند با مطالعه منابع بیشتر این بخش را توسعه دهد.

در واقع نوشتن مقاله با قیمت پایین حتی از خود پایان نامه هم ممکن نیست.

فریب تبلیغات را نخورید

متاسفانه برخی بدون توجه به دستاورد یک مقاله علمی اقدام به نوشتن و تبلیغات مقاله ارزان قیمت می‌کنند. براساس آنچه که گفتیم برای تعیین هزینه نوشتن مقاله چندین عامل تاثیرگذار است:

قیمت نوشتن مقاله داخلی

کاربرد مقاله و نقش آن در تعیین قیمت

نوشتن مقاله با قیمت پایین زمانی که قصد دارید آن را فقط برای دریافت نمره کلاسی انجام دهید، هیچ مشکلی ندارد. اما وقتی که بخواهید مقاله شما در یک مجله علمی ـ پژوهشی چاپ شود، توجه به بار علمی داشتن محتوای مقاله اهمیت دارد.

در واقع باید بین مقالاتی که فقط برای دریافت نمره از یک درس نوشته می‌شود، با مقالاتی که باید به چاپ برسند، تفاوت قائل شویم. اگر با نیت دریافت نمره از یک درس، سفارش نوشتن مقاله را می‌دهید، ضرورتی ندارد که بابت آن هزینه بالایی را پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه یک مقاله خوب بنویسیم | نمونه یک مقاله خوب

قیمت نوشتن مقاله داخلی و مقالات isi

مقالات علمی ـ پژوهشی با مقالات isi باید تفاوت قائل شویم. مقالات آی اس آی در ژورنال های خارجی چاپ می شوند. از سوی دیگر باید مقاله را به زبان انگلیسی برگردانید. ژورنال های خارجی نسبت به مجلات علمی داخلی برای چاپ مقاله سخت‌گیری بیشتری می کنند. پس با این حساب ن هزینه نوشتن مقاله برای بورسیه و یا مقالات isi بیشتر از مقالات داخلی است.

در پایان

اگر نوشتن مقاله با قیمت پایین را در جایی شنیدید، سریع فریفته نشوید. ابتدا هدف خود را مشخص کنید. آیا برای دریافت نمره کلاسی قصد نوشتن مقاله را دارید؟ خوب هیچ ایرادی ندارد به سراغ مقالات ارزان قیمت بروید. اما برای چاپ مقاله در ژورنا‌ل‌های داخلی و خارجی هزینه نوشتن مقاله افزایش می یابد.

پروژه دونی یکی از موسسات نوشتن مقالات علمی پژوهشی و مقالات isi است. اگر قصد نوشتن و چاپ چنین مقالاتی را دارید، می توانید به بخش «ثبت پروژه» مراجعه کنید. بعد از تکمیل فرم مربوطه، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 43 = 46