در دسته
مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

هزینه مقاله کنفرانسی چگونه محاسبه می شود؟

نوشتن مقاله کنفرانسی برای برخی از اساتید، دانشجویان و مدیران کسب و کارها به زمان نیاز دارد. از آنجایی که گاهی این افراد فرصت کافی برای نوشتن چنین مقاله‌ای را ندارند، از روش برون سپاری استفاده می کنند. به این صورت که به یک موسسه انجام پایان نامه مراجعه کرده و درخواست نوشتن مقاله را دارند.

البته برای این افراد هزینه مقاله کنفرانسی هم اهمیت زیادی دارد. بنابراین در کنار اینکه به کیفیت مقاله توجه دارند، جویای احوال هزینه و قیمت هم می شوند. در این مطلب ما تصمیم گرفتیم به طور اختصاصی شما را به هزینه‌های مربوط به نوشتن این مقاله آشنا کنیم.

هزینه مقاله کنفرانسی چقدره؟

هزینه‌های پروژه های دانشجویی مثل هزینه نوشتن مقاله isi و یا هزینه مقالات براساس معیارهای زیادی تعیین می شود. در واقع ما نمی توانیم در این مطلب هزینه مشخصی را به شما اعلام کنیم. بعد از اینکه شما با پروژه دونی تماس گرفتیم قیمت دیگری را بگوییم.

پس باید با حقایق و نحوه تعیین هزینه مقاله کنفرانسی آشنا شوید. هزینه مربوط به نوشتن این مقاله براساس چند معیار مشخص می شود که عبارتند از:

هزینه نوشتن و چاپ جداست

به طور کلی هزینه نگارش مقاله کنفرانسی را به دو بخش می توان تقسیم کرد:

توجه داشته باشید که محاسبه هزینه بخش اول که مربوط به چاپ مقاله است به موارد گوناگونی بستگی دارد و توسط دبیرخانه کنفرانس تعیین می شود. موسسه پروژه دونی برای نوشتن مقاله کنفرانسی از شما فقط هزینه نوشتن را دریافت می کند. در ادامه مواردی که در تعیین هزینه چاپ مقاله تاثیرگذار هستند مورد بررسی قرار می گیرد:

داخلی یا بین المللی بودن کنفرانس

کنفرانس های علمی را در دو سطح اعتباری مختلف می توان مورد بررسی قرار داد. قطعا کنفرانس های بین المللی به نسبت کنفرانس های داخلی از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. از آنجایی که زبان مقالات در کنفرانسهای بین المللی که در ایران برگزار می شوند، انگلیسی است، بنابراین هزینه بیشتری نیاز دارند.

این هزینه برای داوری مقالات  و چاپ آنها از نویسنده مقاله به نسبت کنفرانس های داخلی دریافت می شود. به دلیل اینکه کنفرانس های بین المللی نسبت به کنفرانس های داخلی اعتبار بالاتری دارند، چاپ مقاله در آنها منجر به کسب امتیاز بیشتر می شود. پس در نهایت برای دفاع پایان نامه و یا مصاحبه علمی مقاطع تحصیلی هم اعتبار بیشتری را برایتان به همراه دارند.

حوزه تخصصی کنفرانس

هزینه مقاله کنفرانسی در حوزه های علوم انسانی و اجتماعی نسبت به رشته های علوم مهندسی و پزشکی کمتر است. همچنین هر چه یک کنفرانس تخصصی تر و روی حوزه های اصلی تحقیقاتی آن رشته متمرکز باشد، قیمت آن بالاتر است. چرا که نویسنده یا محقق برای نوشتن چنین مقاله ای باید زمان بیشتری را صرف کند. به هر حال تخصصی شدن یک مقاله به مهارت بیشترین نیاز دارد و طبیعتا هزینه آن نسبت به کنفرانسهای عمومی بیشتر می شود.

سابقه و اعتبار کنفرانس

کنفرانس هایی که دبیرخانه آنها دانشگاه های کشور مدیریت می شوند، نسبت به کنفرانس هایی که زیر نظر یک شرکت یا فرد برگزار می شود، از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. در نتیجه هزینه مقاله کنفرانسی با سابقه بیشتر بالاتر خواهد بود.

در مورد سابقه و قدمت نیز هرچه یک کنفرانس سابقه برگزاری بیشتری داشته باشد در نتیجه افراد بیشتری متقاضی ارسال مقاله به آن کنفرانس خواهند بود. همین موضوع می تواند باعث افزایش هزینه های چاپ مقاله در آن کنفرانس شود.

بخش دوم هزینه چاپ یک مقاله کنفرانسی مربوط به هزینه های نگارش آن توسط محقق است. به طور کلی مقالات کنفرانسی را می توان با دستیابی به اطلاعات یک تحقیق انجام شده قبلی و یا یک پایان نامه نوشت.

همچنین برای نوشتن مقاله کنفرانسی می توان از ابتدا فرآیند تحقیق جدیدی را برنامه ریزی و اجرا کرد. نگارش مقاله از ابتدا به نسبت استخراج مقاله از پایان نامه] هزینه بیشتری باری متقاضی دربر دارد.

چند نکته برای نوشتن مقاله کنفرانسی

اگر برای نوشتن مقاله کنفرانسی از روش برونسپاری استفاده می کنید و به سراغ یک موسسه می روید حتما نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

در پایان

با توجه به معیارهایی که برای تعیین هزینه مقاله کنفرانسی خدمتتان گفته شد، شاید هنوز هم به جواب قطعی نرسیده باشید. در واقع هدف شما از آمدن به این صفحه بدست آوردن اطلاعات درست در مورد هزینه و قیمت نوشتن مقاله کنفرانسی است.

پروژه دونی یکی از بهترین موسساتی است که در زمینه نوشتن انواع مقالات علمی، isi و کنفرانسی فعالیت دارد. جهت اطلاع از قیمت مقاله برحسب شرایطی که خواندید، می توانید در قسمت «ثبت پروژه» فرم مربوطه را تکمیل کنید.

کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس گرفته و طی یک گفتگو قیمت مقاله کنفرانسی را به شما اعلام می کنند.

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 12