در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه چقدره؟

نوشتن فصل دوم پایان نامه بعد از کلیات تحقیق (در فصل اول) انجام می‌شود. پروژه دونی یکی از بهترین موسسات نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد است که این فصل را با سه عنوان «بررسی مبانی تحقیق»، «بررسی مبانی نظری پژوهشی» و «بررسی ادبیات موضوع انجام می‌شود. هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه اندکی از فصل اول بیشتر است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد هزینه نوشتن این فصل و نحوه انجام آن می‌پردازیم. پس با پروژه دونی همراه شوید.

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه چقدره؟

قیمت و هزینه برای نوشتن فصل های پایان نامه به صورت تک تک با یکدیگر تفاوت دارد. فصل اول و دوم نسبت به فصل‌های آخر هزینه کمتری دارند. فصل اول تکمیل شده پروپوزال است و برای همین هزینه بالایی ندارد. اما فصل دوم هزینه آن افزایش می یابد. در تعیین هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه چندین عامل تاثیر دارد از جمله:

بر همین اساس قیمت یکسانی برای فصل دوم برای تمامی رشته ها وجود ندارد. برای اطلاع از قسمت می توانید به قسمت «ثبت پروژه» بروید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و هزینه فصل دوم را به شما اعلام می کنند.

هزینه نوشتن پایان نامه

در فصل دوم چه کاری انجام می شود؟

فصل دوم به گردآوری پیشینه و سوابق تحقیق شروع می شود. اما این همه کار نیست. وقتی می توانیم بگوییم فصل دوم به خوبی انجام شده که محقق در نوشتن آن از محتوای خوب و منابع معتبر استفاده کرده باشد. طبق نظر موسسه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد (پروژه دونی) آنچه باید در زمان نوشتن فصل دوم رعایت شود عبارت است از:

پروژه دونی چطوری فصل دوم را مینویسه؟

موسسه پروژه دونی برای تعیین هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه به میزان تلاش محقق توجه دارد. به طور کلی انجام این فصل در دو بخش اصلی انجام می شود. این کار به منظور یکپارچه کردن محتوا و ایجاد نظم در مطالب گردآوری شده است. پژوهشگرانی که در موسسه پروژه دونی فعالیت دارند، تحت نظارت اساتید فعالیت می کنند. بنابراین نوشتن این فصل مهم را با توجه به استانداردهای اعلام شده دانشگاه انجام می دهند.

به طور کلی نوشتن فصل دوم پایان نامه شامل دو قسمت است:

قسمت اول: بررسی نظریه های قبلی

یکی از بخش های مهم در زمان نگارش فصل دوم پایان نامه ارشد و دکتری، بررسی تئوری های مرتبط با موضوع است. به این صورت که محقق موظف است مرتبط ترین و بهترین نظریات تئوریسین های بزرگ با موضوع پایان نامه را گردآوری کند. این نظریات خلاصه وار در فصل اول ارائه می شود.

این قسمت باید به صورت اجمالی و مختصر بیان شود. همچنین محقق باید فصل دوم را با استفاده از کلیدواژه های اصلی انجام دهد. گردآوری فرضیه‌های قبلی در این قسمت ضرورت دارد.

قسمت دوم: مرور نتایج یافته های قبلی

در این بخش پژوهشگر موسسه پروژه دونی به طور اختصار یافته‌های محققان قبلی را بیان می کند. به این صورت که دستاوردهای تحقیقات، پایان نامه ها و مقالات قبلی آورده می شود. این قسمت نسبت به بخش اول کمی طولانی تر است.

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه با توجه به سختی این کار مشخص می شود. چرا که محقق باید پیشینه پژوهش را به صورت انتقادی و یکپارچه مرور کند. به طور کلی این فصل باید واضح و شفاف باشد. قلم روان و سلیس پژوهشگر باید به گونه ای باشد که فصل دوم با کمترین ایراد از سوی اساتید به تایید برسد.

برطرف کردن ایرادات و اصلاحات فصل دوم

وقتی از هزینه نوشتن پایان نامه صحبت می کنیم یعنی همه چیز از صفر تا صد برعهده موسسه پروژه دونی خواهد بود. بنابراین هرگونه ایراد یا نقص در پایان نامه توسط محقق برطرف می شود. ابتدا این فصل بازنگری شده و به دانشجو تحویل داده می شود. بعد از اینکه استاد راهنما آن را بررسی کرد، ایرادات احتمالی را استخراج می کند و به اطلاع دانشجو می رساند.

در این زمان دانشجو فایل فصل دوم همراه با ایرادات گرفته شده را به پروژه دونی برمی گرداند. محقق هم موظف است این ایرادات را برطرف کند تا پروژه ای بی نقص به دانشجو تحویل داده شود.

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه

رعایت اصول نگارشی در فصل دوم پایان نامه

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه شامل تمامی ابعاد علمی و نگارشی این فصل است. پروژه دونی پژوهشگران را ملزم به رعایت تمامی نکات می کند. علاوه بر اینکه فصل دوم باید از نظر علمی مورد تایید اساتید علمی باشد، از نظر نگارشی هم باید توسط قواعد دانشگاه مورد پذیرش واقع شود.

به همین دلیل محقق باید به سبک نگارش دقت داشته باشد. بین تمامی قسمت های فصل دوم باید یکپارچگی وجود داشته باشد. همچنین ارجاع دهی تمامی مطالب هم یک نکته مهم در نگارش این فصل است. با اتمام هر فصل باید منبع آن ذکر شود. این کار پایان نامه را از سرقت ادبی حفظ می کند. استفاده از نمودارها و جدول هم به افزایش کیفیت فصل دوم کمک می کند.

تاثیر حجم در هزینه نوشتن پایان نامه

برای اطلاع از قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باید به موارد زیادی دقت کنید. توجه داشته باشید که حجم فصل دوم بین 20 – 50 صفحه است. هر چقدر حجم این فصل بیشتر شود، در افزایش هزینه آن تاثیر می گذارد. البته پروژه دونی هدف خود را بر روی افزایش قیمت نمی گذارد. بلکه ما قصد داریم هدف کلی و اصلی از نوشتن فصل دوم را به سرانجام برسانیم. حالا ممکن است این فصل براساس موضوع پایان نامه طولانی شود و یا نیازی به طولانی کردن بحث نباشد.

اگر می خواهید از هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه مطلع شوید و یا برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52 − 47 =