در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

هزینه نوشتن مقاله isi چقدره| نوشتن مقاله isi تضمینی

هزینه نوشتن مقاله isi برای بسیاری از دانشجویان و محققان جای سوال دارد. چاپ این نوع مقاله در مجلات معتبر خارجی امتیازات بی‌شماری را به همراه دارد. از یک سو به پذیرش دانشجویان در دانشگاه های معتبر خارجی کمک می کند. از سوی دیگر در تکمیل رزومه شغلی تاثیر می گذارد. البته اگر زمان نوشتن مقاله آی اس آی به هزینه آن هم توجه داشته باشید، کارتان سریع به پیش می رود. برای چاپ مقاله آی اس آی در ژورنال های معتبر خارجی چقدر باید پرداخت کنیم؟ این سوالی است که در ادامه پروژه دونی به آن می‌پردازد.

هزینه نوشتن مقاله isi تضمینی چقدر است؟

قبل از اینکه برای چاپ مقاله از شما هزینه ای دریافت شود، ابتدا باید هزینه نوشتن مقاله isi را پرداخت کنید. برای این کار بسته به رشته تحصیلی، سختی یا راحتی موضوع مقاله و موسسه انجام پایان نامه از شما هزینه دریافت می شود.

به طور کلی فاکتورهای زیر در تعیین هزینه چاپ مقاله isi تاثیر دارد:

رشته تحصیلی

برای برخی از رشته های علوم انسانی به دلیل اینکه جمع آوری اطلاعات کار ساده تری است، هزینه ای که برای نوشتن مقاله آی اس آی دریافت می شود، کمتر است. دانشجویان برای اینکه بتوانند به نحو بهتری مقاله isi خود را بنویسند لازم است از بهترین منابع استفاده کنند. از آنجا که جمع آوری اطلاعات کار راحتی نیست، بنابراین هزینه نوشتن مقاله isi را افزایش می دهد.

در رشته هایی که به کار آزمایشگاه نیاز دارد و یا محقق باید وقت بیشتری را برای جمع آوری اطلاعات صرف کند، هزینه خرید مقاله isi گرانتر می‌شود.

بیشتر بخوانید: مراحل انجام مقاله ISI + بهترین و تخصصی ترین نکاتی که باید بدانید

سرعت نوشتن مقاله آی اس آی

اگر بخواهید در مدت زمان کوتاه تری مقاله را حاضر و برای ژورنال های خارجی ارسال کنید، مطمئنا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. انجام کارهای فورس و فوری به هزینه بیشتری نیاز دارد. از سوی دیگر در چنین مقالاتی باید کیفیت کار نیز حفظ شود. اگر به دنبال نوشتن مقاله isi تضمینی هستید، هزینه بیشتری را پرداخت می کنید. اما در عوض مقاله شما با سرعت بیشتری هم چاپ می شود.

یکی از اشتباهات بسیاری از دانشجویان اینست که به سراغ موسسات بدون مجوز می روند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند. اما از آنجا که این موسسات در کار خود حرفه ای عمل نمی کنند، در نتیجه باید مدت زمان زیادی برای اکسپت مقاله منتظر بمانید.

هزینه نوشتن مقاله isi برای بسیاری از دانشجویان

تبدیل شدن مقاله به امتیاز

اگر بخواهید در ازای پرداخت هزینه نوشتن مقاله isi آن را به رزومه تبدیل کنید، مطمئنا به هزینه بیشتری نیاز دارید. به یاد داشته باشید مجلات خارجی هر مقاله ای را چاپ نمی کنند. آن ها به دستاوردهای علمی یک مقاله آی اس آی توجه زیادی دارند. در صورتی که این کار را با سهل انگاری انجام داده باشید، مجبورید به سراغ مجلات با ایمپکت پایین بروید. در نتیجه نمی تواند امتیاز بالایی را برای رزومه شما کسب کند.

پرداخت هزینه ویرایش مقاله

اگر خودتان مقاله isi را نوشته اید و حالا به ویرایش اساسی نیاز دارد، می توانید به سراغ یک موسسه معتبر بروید. هزینه ویرایش مقاله نسبت به نوشتن آن بیشتر است. در عین حال کار شما نیز با سرعت بیشتری آماده می شود. قبل از اینکه مقاله را به موسسه بسپارید باید مشخص کنید که قرار است این مقاله برای کدام مجله خارجی ارسال شود. سپس موسسه براساس دستورالعمل های آن مجله مقاله آی اس آی شما را ویرایش و اصلاح می کند.

بیشتر بخوانید: مراحل چاپ مقاله isi چقدر طول میکشد؟| زمانبندی مرحله به مرحله

ترجمه مقاله بعد از نوشتن آن

بعد از اینکه شما هزینه نوشتن مقاله isi را پرداخت کردید، حالا باید آن را ترجمه کنید. مجلات و ژورنال های خارجی مقالات شما را فقط به زبان انگلیسی دریافت می کنند. اگر فرض بگیریم مقاله خود را با دقت بسیاری بالایی نوشته اید، اما ترجمه غیرتخصصی باشد، تمام زحمتتان را به باد میدهد.

اگر می خواهید مقاله بعد از ارسال با کمترین ایرادات از سوی داوران روبرو شود، باید تا می توانید بر روی آن وقت بگذارید. بعد از خرید مقاله isi باید ترجمه آن را نیز به افراد متخصص بسپارید.

هزینه چاپ مقاله isi چقدر است؟

قبل از اینکه هزینه ای را بابت چاپ مقاله خود پرداخت کنید، ابتدا به اعتبار ژرونال دقت داشته باشید. به طور کلی مجلاتی که مقالات ISI را چاپ می کنند، دو نوع هستند:

  1. ایمپکت‌دار (Impact Factor)
  2. بدون ایمپکت (ISI Listed)

هزینه چاپ مقاله isi بین 100 تا 300 دلار است. این مقدار هزینه به مجله مورد نظر بستگی دارد. البته مقدار هزینه‌ای که برای چاپ پرداخت می کنید از هزینه نوشتن آن جداست.

هزینه نوشتن مقاله isi تضمینی چقدر است؟

نوشتن مقاله isi چه مزیت هایی را به همراه دارد؟

اگر برای نوشتن مقاله اقدام کنید مزیت های زیر را برایتان به همراه دارد:

نکته کلیدی برای نوشتن مقاله isi

اگر قصد دارید برای نوشتن مقاله آی اس آی به سراغ موسساتی بروید که این کار را انجام می دهند، قبل از هر چیز به مجوز آنها دقت داشته باشید. چنین موسساتی با داشتن کادری مجرب، تخصص کافی و مهارت بالا می توانند مقاله isi را در مدت زمان کوتاه و باکیفیت لازم برایتان آماده کنند. پاسخگویی چنین موسساتی برای رفع ایرادات مقاله ضرورت دارد.

پروژه دونی یکی از این موسسات است که می تواند با دادن مشاوره های لازم شما را در نوشتن مقالات علمی یاری دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می گیرند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 6 = 6