در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

موسسات متعددی هستند که در زمینه نوشتن پایان نامه فعالیت می کنند. از سوی دیگر دانشجویان دکتری هم اغلب به چنین موسساتی نیاز دارند. اما باید به سراغ چه موسساتی بروند؟ بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری چه خصوصیتی دارد؟

پروژه دونی یکی از این موسسات نوشتن پایان نامه برای مقطع دکتری است. در این موسسه خدمات زیر ارائه می‌شود:

مشاوره برای انتخاب موضوع

یکی از خدمات پروژه دونی برای دانشجویان دکتری در زمان انجام پایان نامه دکتری انتخاب موضوع است. در این موسسه تعداد زیادی از متخصصین در رشته‌های مختلف تحصیلی فعالیت دارند. شما در هر رشته و گرایشی که تحصیل می کنید می توانید با متخصص مربوط به رشته خود ارتباط برقرار کنید.

در مرحله بعد استعلام برای تکراری نبودن موضوع پایان نامه در ایران داک انجام می شود. ما در موسسه پروژه دونی این مراحل را برای شما انجام می دهیم.

نوشتن پروپوزال دکتری

یکی از خدمات بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری نوشتن پروپوزال است. این بخش از پایان نامه اهمیت زیادی دارد. نوشتن مسئله اصلی، سوالات، فرضیه، سوابق پژوهشی و حتی پیدا کردن منابع یکی از قسمت های مهم پروپوزال نویسی دکتری است. اگرچه دانشجویان مقطع دکتری به همه این قسمت ها و مراحل مسلطند، اما فرصت کافی برای انجام آن را ندارند.

بنابراین در موسسات نوشتن پایان نامه دکتری این مرحله انجام می شود.

موسسات نوشتن پایان نامه برای مقطع دکتری

نوشتن پایان نامه دکتری برای دانشجویان این مقطع

بعد از تصویب پروپوزال دانشجویان مقطع وارد مرحله پایان نامه نویسی می شوند. فصل اول همان پروپوزالی است که قبلا تصویب شده است. با این حال تغییرات جزئی در آن صورت می گیرد. برای مثال ممکن است استاد راهنما از شما بخواهد قسمت بیان مسئله را بیشتر کنید. اما بنیان اصلی پروپوزال که همان موضوع، سوال اصلی و فرضیه است، هیچ تغییری نمی کند.

موسسه انجام پایان نامه دکتری کار را با نوشتن فصل دوم شروع می کند. این فصله به توصیف متغیر مستقل می پردازد. سپس فصل سوم هم به بررسی و توضیح متغیر وابسته و در فصل چهارم به بررسی تاثیر متغیر مستقل بر روی متغیر وابسته پرداخته می‌شود.

پیدا کردن منابع دسته اول

یکی از شرایط نوشتن پایان نامه دکتری مراجعه به منابع دسته اول است. شما فرض را بر این بگیرید که منابع دست دوم در ارائه محتواها و اطلاعات دچار اشتباه شده باشند. حتی ممکن است برداشت آن ها از منابع اصلی اشتباه یا ناقص باشد. در این صورت رساله دکتری آن طور که باید، نوشته نمی شود.

در موسسه پروژه دونی برای انجام پایان نامه دکتری سعی می شود از منابع دسته اول و اصلی استفاده شود.

ترجمه متون به زبان فارسی

بخشی از محتواها و اطلاعاتی که برای انجام پایان نامه دکترا جمع آوری می‌کنید، در کتاب‌ها، مقالات و پایان‌نامه‌های خارجی است. بنابراین ترجمه آنها به زبان فارسی اهمیت دارد. در این صورت پایان نامه اعتبار بیشتری پیدا می کند. دانشجویان مقطع دکتری می دانند که هر پروژه دانشجویی که بدون قسمت ترجمه انجام شده باشد، اعتبار زیادی به همراه ندارد.

در بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری با توجه به همین موضوع، باید از منابع خارجی استفاده شود. در پروژه دونی متخصصانی فعالیت دارند که به چندین زبان از جمله عربی و انگلیسی مسلط هستند. برای مثال شما برای نوشتن پایان نامه دکتری حتما به مقالات isi یا مقالات علمی ساینس دایرکت نیاز دارید. ترجمه این مقالات به زبان فارسی کار راحتی نیست.

در یک موسسه نوشتن پایان نامه این کار برای افزایش کیفیت پایان نامه انجام می‌شود.

خودداری از کپی برداری و سرقت ادبی

یکی از مهم ترین نکاتی که در انجام پایان نامه دکترا باید به آن توجه ویژه داشته باشید، خودداری از کپی برداری و سرقت ادبی است. متاسفانه برخی از موسسات و حتی دانشجویان به این قسمت توجهی ندارند. براساس قوانین آموزشی دانشگاه ها، هرگاه بعد از تصویب یک پایان نامه مشخص شود بخشی از آن کپی برداری است، امکان ابطال آن وجود دارد.

بنابراین بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری باید این پروژه را به نحوی بنویسید که از سرقت ادبی بدور باشد. حتی اگر قسمتی از متن به طور مستقیم و بدون تغییر در پایان نامه آورده می شود، باید در داخل گیومه گذاشته شود. در انتها نام اثر و نویسنده هم ذکر گردد.

در پروژه دونی سعی ما کسب رضایت دانشجویان است. به هر حال ما قصد نداریم خود را در ارائه یک پایان نامه محدود کنیم. بلکه ممکن است دانشجو بعد از این به یک مقاله isi هم نیاز داشته باشد. در صورت جلب رضایت می توانیم همکاری خود را ادامه دهیم.

 

نکاتی در مورد انتخاب بهترین موسسه نوشتن پایان نامه

برای انتخاب یک موسسه انجام پایان نامه دکتری حتما به مجوز قانونی آن توجه داشته باشید. پایان نامه شما باید با توجه به رشته تحصیلی توسط فردی نوشته شود که بر روی آن مسلط باشد. برای مثال اگر شما در رشته روانشناسی تحصیل می کنید، یک کارشناس روانشناسی باید چنین پایان نامه ای را برایتان انجام دهد.

از سوی دیگر باید از همان ابتدا در مورد هزینه پایان نامه با موسسه مذاکره کنید. هزینه نوشتن پروپوزال دکتری با هزینه پایان نامه تفاوت دارد. از سوی دیگر موسسه هزینه هر فصل را بعد از تحویل آن از شما دریافت می کنید. بنابراین مجبور به پرداخت یکجای هزینه پایان نامه خود نیستید.

انجام پایان نامه دکتری در پروژه دونی

اگر می خواهید پایان نامه دکتری را به بهترین شکل بنویسید و برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه مطلع شوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 × = 14