در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

سفارش نوشتن مقاله در یک موسسه معتبر

سفارش نوشتن مقاله برای دانشجویانی که قصد دارند پروژه های دانشجویی را سریع‌تر و بدون ایراد انجام دهند، توسط موسسه پروژه دونی پذیرفته می شود. این موسسه برای نوشتن مقاله isi و یا مقالات علمی پژوهشی از متخصصان رشته های مختلف استفاده می‌کند. برای مثال اگر شما در رشته حسابداری تحصیل می کنید، محقق برای نوشتن مقاله isi و یا نوشتن مقاله علمی پژوهشی مورد نیاز شما در رشته حسابداری فارغ التحصیل شده است.

حتما می دانید که سفارش نوشتن مقاله کار ساده ای نیست. انتخاب یک موسسه نوشتن مقاله مثل پروژه دونی که بتواند این پروژه را برعهده بگیرد، کمی دشوار است.

نوشتن مقاله علمی ارزان

برخی از دانشجویان فکر می کنند برای نوشتن مقاله isi یا مقاله علمی پژوهشی باید به سراغ افرادی بروند که دستمزد کمتری می‌گیرند. این نوع از مقالات علمی و تخصصی هستند. بنابراین نباید به سراغ هر کسی بروید. در اکسپت مقالات isi نسبت به مقالات علمی پژوهشی که در مجلات داخلی چاپ می شوند، سخت گیری بیشتری می شود.

بنابراین مقاله باید قابل ارائه در سطح بین المللی باشد. در هر مجله ای که بخواهید مقاله چاپ کنید به علمی بودن آن توجه زیادی می شود. همچنین کیفیت مقاله علمی در مصاحبه آزمون دکتری و دریافت ترفیع رتبه علمی تاثیر دارد. پس به صرف اینکه یک موسسه یا فرد محقق با قیمت ارزان بخواهد مقاله بنویسید، دلیل خوبی نیست.

مراحل نوشتن مقاله علمی پژوهشی در پروژه دونی

شما برای سفارش نوشتن مقاله ابتدا به قسمت «ثبت پروژه» می روید. در این قسمت فرم درخواست شده را تکمیل می کنید. سپس ما با شما تماس و درخواست شما را برعهده می گیریم. اما پروژه دونی برای نوشتن مقاله isi و مقاله علمی پژوهشی چندین مرحله را طی می کند.

به طور کلی نحوه سفارش دادن مقاله به صورت زیر است:

انتخاب موضوع برای مقاله

برخی از دانشجویان از قبل یک موضوع را برای نوشتن مقاله isi یا مقاله علمی پژوهشی مشخص می کنند. اما اگر نمی دانید به سراغ چه موضوعی بروید، کارشناسان و محققان در پروژه دونی می توانند در این زمینه به شما مشاوره های لازم را بدهند. انتخاب موضوع یکی از اصول مهم برای موفقیت در پذیرش مقاله است. از سوی دیگر زمان مصاحبه دکتری و یا ترفیع رتبه علمی به موضوع مقاله توجه زیادی می شود.

سفارش نوشتن مقاله در یک موسسه معتبر

مشخص کردن ساختار مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی دارای ساختار مشخصی هستند. یک مقاله isi هم به مانند مقالات علمی پژوهشی ساختار مخصوص به خود را دارد. به طور کلی مقاله از چندین بخش تشکیل می شود که شامل:

پیدا کردن منابع برای نوشتن مقاله

اغلب دانشجویانی که برای سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی و یا نوشتن مقاله isi اقدام می کنند، از بخش پیدا کردن منابع و رفرنس بیزارند. به هر حال باید مدت زمان زیادی را صرف مطالعه و تحقیق کنید. بدون مطالعه نمی توانید از ارتباط کتاب ها و سایر مقالات با موضوع مقاله اطلاع پیدا کنید.

در موسسه پروژه دونی محققان و متخصصانی که در زمینه نوشتن مقاله فعالیت دارند، این کار را به طور کامل برعهده می گیرند. در واقع شما نیازی به معرفی منابع ندارید. حتی اگر بخواهید مقاله را خودتان بنویسید و فقط پیدا کردن منابع را به شخص دیگری بسپارید، پروژه دونی به شما مشاوره لازم را می دهد.

مرحله نوشتن مقاله

بعد از طی کردن مراحل قبلی باید شروع به نوشتن کنید. زمانی که سفارش نوشتن مقاله دریافت می شود، محقق فورا اقدام به نوشتن چکیده نمی کند. در واقع چکیده بعد از اتمام کار نوشته می شود. در ابتدا مقدمه، بدنه مقاله و سپس نتیجه گیری تکمیل و به شما تحویل داده می شود. بعد از تایید اولیه توسط استاد راهنماد یا خود دانشجو، محقق ادامه کار را انجام می دهد.

در واقع بخش مهمی از نوشتن مقاله isi یا مقالات علمی پژوهشی به قسمت چکیده، کلمات کلیدی و حتی ذکر منابع اختصاص دارد.

هزینه نوشتن مقاله علمی چقدر است؟

به محض اینکه برای سفارش نوشتن مقاله اقدام می کنید، قیمت و هزینه کل آن به شما اعلام می شود. مقالات براساس سختی یا آسان بودن موضوع و رشته تحصیلی هزینه آن مشخص می شود. همچنین روش پژوهش هم در تعیین هزینه نوشتن مقاله علمی تاثیرگذار است. برخی از مقالات به پرسشنامه و یا پژوهش میدانی نیاز دارند. در این صورت محقق باید زمان بیشتری را برای نوشتن مقاله صرف کند.

در پروژه دونی بخشی از هزینه نوشتن مقاله قبل از انجام کار از دانشجو گرفته می شود. بخش دیگری از آن در میانه کار و قبل از تحویل مقاله تکمیل شده از او دریافت می شود. بنابراین از نظر پرداخت هزینه فشار زیادی به دانشجویان وارد نمی شود.

نوشتن مقاله isi

بازبینی و ویرایش مقاله

بعد از دریافت سفارش نوشتن مقاله و تحویل آن به مجلات علمی پژوهشی، مقاله شما توسط داوران مورد بازبینی قرار می گیرد. در صورت وجود ایرادات علمی و یا دستور و نگارشی، مقاله چاپ نمی شود. بلکه همراه با ایرادات به شما برگردانده می شود تا ایرادات و نواقص را برطرف کنید.

در پروژه دونی ما خود را ملزم به برطرف کردن ایردات و ویرایش مقالات علمی می‌دانیم.

برای سفارش نوشتن مقاله می توانید به قسمت «ثبت پروژه» بروید و فرم مربوطه را تکمیل کنید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 4 = 12