در دسته
مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

سفارش نوشتن مقاله isi با کمترین هزینه

سفارش نوشتن مقاله isi این روز‌ها به دلیل تقاضا برای مهاجرت و دریافت بورسیه تحصیلی زیاد شده است. نگارش مقاله isi کار ساده‌ای نیست. از یکسو به تخصص نیاز دارد. از سوی دیگر باید توانایی ترجمه آن به زبان انگلیسی را داشته باشید. همچنین باید ژورنال‌هایی را که باید برای آن مقاله را ارسال کنید، بشناسید. در ادامه به توضیح بیشتر مقاله آی اس آی و نحوه نگارش این مقاله می‌پردازیم. پس تا انتهای این مطلب با پروژه دونی همراه باشید.

مقاله isi چیست؟

مقاله isi مخفف Institute for Scientific Information است. این عبارت به پایگاه نمایه نشریات علمی جهان از تمامی کشورهای دنیا اشاره دارد. این پایگاه برای نوشتن مقالات isi استانداردهایی را مشخص کرده است. هر ژورنالی که این استانداردها را رعایت کند، می‌تواند نمایه آی اس آی را دریافت کند.

برای اینکه ببینید چه مجلاتی در این زمینه فعالیت دارند، باید به سایت تامسون رویترز بروید. در این وب سایت مجموعه‌ کاملی از تمامی وب سایت هایی را که در زمینه چاپ مقاله isi فعالیت می کنند، منتشر شده است.

برای سفارش نوشتن مقاله isi باید چکار کنیم؟

نوشتن مقاله آی اس آی کار ساده‌ای نیست. چرا که مجلاتی که این نوع از مقالات را منتشر می کنند، به علمی بودن محتوای مقاله توجه زیادی دارند. بعد از اینکه مقاله خود را برای این مجلات ارسال می کنید، داورانی که در ژورنال فعالیت دارند، مقاله را از نظر علمی بودن و ساختارهای یک مقاله استاندارد isi بررسی می کنند.

البته قبل از انجام مقاله isi باید ژورنال را انتخاب کنید. لازم است بدانید مجلاتی که این نوع از مقالات را چاپ می کنند، به دو دسته تقسیم می شوند:

بری مجلات JCR به نوشتن مقاله isi تضمینی نیاز دارید. چرا که این مجلات به شدت به استانداردهای علمی و ساختار مقاله توجه دارند. کوچکترین ایراد در مقاله باعث رد شدن آن می شود. اماچاپ مقاله در مجلات بدون ایمپکت فاکتور برای دانشجویان تازه کار راحت‌تر است.

برای سفارش نوشتن مقاله ISI می توانید از موسسات انجام پایان نامه کمک بگیرید. حتی این موسسات در انتخاب مجلات هم می توانند به شما کمک کنند. چرا که مجلات خارجی برای چاپ مقاله هر سال رتبه بندی می شوند. برخی از آنها ممکن است از لیست ایمپکت فاکتور خارج شوند. برخی هم ممکن است در ارزیابی های سالیانه رتبه JCR را دریافت کنند.

برای سفارش نوشتن مقاله isi باید چکار کنیم؟

انجام مقاله isi چه مزیت هایی را به همراه دارد؟

نگارش مقاله isi با مزیت‌های بی شماری همراه است که عبارتند از:

تکمیل رزومه تحصیلی و شغلی

مهم ترین دستاورد نوشتن مقاله ISI تکمیل رزومه تحصیلی و شغلی است. اگر بخواهید در رزومه شما پژوهش، دستاوردهای علمی و تحقیقاتی ثبت شود، به چنین مقالاتی نیاز دارد. در این صورت اگر بخواهد در یک مرکز دولتی یا خصوصی استخدام شوید، مقاله ISI برای شما یک امتیاز محسوب می شود.

امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور

یکی دیگر از امتیازاتی که در نتیجه نوشتن مقاله ISI تضمینی بدست می آید، امکان دریافت بورسیه تحصیلی و پذیرش در دانشگاه های معتبر است. اگر بخواهید در یکی از بهترین دانشگاه های خارج از کشور پذیرش شوید، قطعا داشتن چنین مقاله ای می تواند به رزومه شما رنگ و لعاب دهد.

سایر مزیت های نگارش مقاله ISI

    برای اکسپت و چاپ مقاله آی اس آی چکار کنیم؟

اکسپت و چاپ مقاله ISI به داشتن اطلاعات کافی نیاز دارد. همانطور که گفتیم ابتدا باید بدانید برای کدام یک از مجلات خارجی مقاله بنوسید. سپس با داشتن اطلاعات کافی می توانید کار نوشتن مقاله آی اس آی را شروع کنید.

یکی از بهترین راهکارها مطالعه مقالاتی است که پیش‌تر در چنین مجلاتی به چاپ رسیده اند. در این صورت با ساختار و استانداردهای مجلات موردنظرتان آشنایی پیدا می کنید.

سفارش نوشتن مقاله توسط یک موسسه

اگر برای نگارش مقاله ISI اطلاعات و تجربه کافی را ندارید می توانید به سراغ یک موسسه بروید. پروژه دونی از جمله موسساتی است که می تواند در این زمینه اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهد. این موسسه با دریافت سفارش نوشتن مقاله isi از متقاضیان می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مقاله ای را با کیفیت بین المللی آماده کنید.

انجام مقاله isi چه مزیت هایی را به همراه دارد؟

هزینه نوشتن مقاله ISI چقدره؟

هزینه نگارش مقاله ISI با هزینه چاپ آن تفاوت دارد. هزینه نوشتن را باید به موسسه ای که این کار تحقیقاتی را برایتان انجام می دهد، پرداخت کنید. اما هزینه چاپ را باید به مجله ای که باید مقاله را در آن به چاپ برسانید، پرداخت کنید.

همانطور که گفتیم مجلاتی که مقاله های ISI را چاپ می کنند، از نظر رتبه یکسان نیستند. از این نظر هزینه نوشتن مقاله ISI هم در آنها یکسان نیست. اما به طور کلی هزینه ای بین 30 تا 300 دلار از دانشجویان و متقاضیان دریافت می شود.

تماس با پروژه دونی برای نگارش مقاله

اگر قصد سفارش نوشتن مقاله ISI را دارید، می توانید به قسمت ثبت پروژه در سایت ما مراجعه کنید. بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. نوشتن مقاله ISI بعد از هماهنگی های لازم با شما شروع می شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

3 پاسخ به “سفارش نوشتن مقاله isi با کمترین هزینه”

  1. omid گفت:

    سلام بیزحمت هزینه نگارش صفر تا صد مقاله آی اس ای در مورد نوروسایکولوژی با ایمپکت فکتورهای متفاوت رو برام بفرستید. خیلی ممنون

    • هزینه نگارش مقاله ای اس ای تابع موضوع پژوهش و همینطور کیفیت مجله ( که با ایمپکت فکتور مشخص می شود ) می باشد برای نگارش ای اس ای قیمت حداقل ۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به شماره واتس اپ 09126232588 پیغام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 ÷ = 30