در دسته
مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه

برنامه ریزی برای نوشتن پایان نامه | کاربردی ترین نکات

برنامه ریزی برای نوشتن پایان نامه برای متخصصان این کار سخت نیست. اما دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری اغلب از این کار فراری هستند. تعدادی از این دانشجویان حاضرند هزاران بار امتحان بدهند اما یک بار پایان نامه ننویسند. این در حالیست که نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به کمی حوصله و زمان نیاز دارد. در واقع کار خیلی سختی نیست.

در ادامه به روش برنامه ریزی برای نوشتن پایان نامه می‌پردازیم. پس تا انتهای مطلب با موسسه نوشتن پایان نامه پروژه دونی همراه شوید.

انتخاب موضوع برای پایان نامه

یکی از مراحل در نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری انتخاب موضوع است. قبل از هر چیز باید مشخص کنید قصد دارید در چه حیطه‌ای کار کنید. موضوع پایان نامه باید جدید و کاربردی باشد. در عین حال حاصل تلاش شما گره‌ای از یک مشکل را باز کند. در واقع هدف اصلی از نوشتن این پروژه حل یک مشکل از جامعه است.

نحوه نوشتن پایان نامه

نوشتن پروپوزال

بعد از تصویب عنوان یا موضوع پایان نامه باید نحوه نوشتن پروپوزال را هم یاد بگیرید. در این قسمت باید به سراغ پیدا کردن منابع بروید. مطالعه روزانه برای پیدا کردن منابع دست اول و دست دوم اهمیت دارد. یک پروپوزال نویس خوب باید حداقل روزانه 5-8 ساعت مطالعه داشته باشد.

اگر کار نوشتن پروپوزال را به یک موسسه پایان نامه نویسی بدهید، نیازی به مطالعه و صرف وقت نیست. به هر حال نوشتن این قسمت از پایان نامه اهمیت زیادی دارد. در واقع پروپوزال شالوده و بنیان اصلی پایان نامه را تشکیل می دهد. در آن سوال اصلی و فرضیه و همچنین روش تحقیق را بیان می کنید. پس بعد از این باید مطابق با آنچه که در پروپوزال گفته اید عمل کنید.

برنامه ریزی برای نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری

تا به حال مراحل مقدماتی نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری را پشت سر گذاشته اید. حالا وارد مرحله اصلی می شوید. در این مرحله باید فصل اول را با توجه به پروپوزال بنویسید. بخش اصلی این فصل همان پروپوزال است. البته باید بعضی از قسمت ها را بسط دهید و بخش دیگری را هم از آن کم کنید.

به طور کلی نوشتن فصل های پایان نامه باید با زمان بندی مشخص پیش برود. شما با 5 فصل روبرو هستید. همان طور که گفتیم فصل اول با پروپوزال شباهت زیادی دارد. اما کار اصلی شما از فصل دوم به بعد شروع می شود.

 

 

کمک گرفتن از موسسه پایان نامه نویسی

اگرچه ما به برنامه ریزی برای نوشتن پایان نامه تاکید زیادی داریم، اما خیلی وقت ها نمی توانید کار را طبق برنامه به پیش ببرید. بنابراین مجبورید به سراغ یک موسسه نوشتن پایان نامه بروید. پروژه دونی یکی از این موسسات است که قادر به ارائه مشاوره رایگان و نوشتن پایان نامه است.

در این موسسه می توانید هزینه نوشتن پایان نامه را قبل از شروع پروژه جویا شوید. پرداخت هزینه ها هم بعد از تحویل هر فصل صورت می گیرد. یعنی نیازی به پرداخت یکباره تمام هزینه پایان نامه نیست.

نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی

دریافت مشاوره برای نوشتن پایان نامه

از نظر قوانین دانشگاه هر دانشجویی که قصد نوشتن پایان نامه را دارد باید برای خود استاد راهنما و مشاور انتخاب کند. این دو استاد در تمامی مراحل نوشتن پایان نامه همراه شما هستند. اما گاهی دانشجو به مشاوره ای فراتر از آنچه که اساتید ارائه می دهند، نیاز دارد.

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

93 − 88 =