در دسته
مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه

هزینه های پایان نامه ارشد چقدر است؟ | به پایان نامه های آماده اعتماد کنیم؟

خرید پایان نامه ارشد و دکتری توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شدت رد شده است. دانشجویان موظف هستند خودشان برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد اقدام کنند. با این برخی از دانشجویان فرصت کافی برای انجام این کار را ندارند. از سوی دیگر گاهی دانلود پایان نامه با هدف تحویل آن به دانشگاه انجام نمی‌شود. بلکه ممکن است هدف انجام پژوهشی و یا حتی نوشتن مقاله علمی باشد. به هر حال با هر هدفی که بخواهید پایان نامه ارشد را خریداری کنید، توجه به چندین نکته ضرورت دارد.

این نکات از نظر موسسه انجام پایان نامه پروژه دونی عبارتند از:

توجه به هزینه های پایان نامه ارشد

قبل از هر چیز باید قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را در نظر بگیرید. در برخی از موسسات انجام پایان نامه مثل پروژه دونی در همان ابتدا هزینه نوشتن پایان نامه به دانشجو اعلام می‌شود. بنابراین با علم به اینکه قرار است در آینده چقدر پرداخت کنید، با موسسه قرارداد همکاری امضا می‌کنید.

توجه به هزینه های پایان نامه ارشد

معیار تعیین قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

هزینه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد براساس عوامل متعددی تعیین می‌شود. این معیارها عبارتند از:

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه

پایان نامه شما بعد از تایید پروپوزال از فصل دوم شروع می شود. در واقع شما باید از فصل دوم به بعد هزینه های پایان نامه را در نظر بگیرید. به طور کلی پایان نامه شامل 5 فصل است. فصل اول شما همان پروپوزالی است که پیش تر به تایید رسیده است. حالا باید فصل دوم به بعد را بنویسید.

موسسه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هزینه 4 فصل را از شما دریافت می کنید. این هزینه به صورت اقساطی و بعد از ارسال فصل برای شما واریز می شود. در واقع شما مجبور به پرداخت همه هزینه های پایان نامه ارشد نیستید. بلکه این پروژه به صورت پله پله انجام می شود.

معیار تعیین قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

فریب ارزان بودن را نخورید

انجام پایان نامه ارزان و یا رایگان تبلیغاتی است که عملا واقعیت ندارد. برخی از موسسات بدون مجوز قانونی اقدام به انجام پایان‌نامه می کنند. اما حقیقتا به دلیل نداشتن تخصص و تجربه پایان نامه را بدون استانداردهای لازم به دانشجو تحویل می دهند. از سوی دیگر کسی پاسخگوی اشتباهات و ایرادات پایان‌نامه نیستند.

موسساتی مثل پروژه دونی با داشتن مجوز قانونی و ارتباط با اساتید و محققان برجسته می توانند پایان نامه را با کیفیت استاندارد به شما تحویل دهند. از سوی دیگر اگر پایان نامه به اصلاحات نیاز داشته باشد، موسسه پاسخگوی دانشجو خواهد بود. در صورتی که پایان نامه نوشته شده از سوی دانشگاه رد شود، هزینه نوشتن پایان نامه ارشد به دانشجو عودت می شود.

آیا پایان نامه آماده خریداری کنیم؟

خرید پایان نامه ارشد زمانی کاربرد دارد که بخواهید از آن برای تکمیل یک پروژه و یا استخراج مقاله استفاده کنید. در واقع پایان نامه‌های آماده برای کسانی مناسبند که قصد انجام کارهای پژوهشی را دارند. در غیر اینصورت نباید با خرید پایان نامه ارشد اعتبار خود را زیر سوال ببرید. پایان نامه های آماده برای فارغ التحصیلی مناسب نیستند. پس فقط از آنها برای تکمیل پروژه های دانشجویی استفاده کنید.

خرید پایان نامه ارشد زمانی کاربرد دارد

هزینه پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چقدر است؟

همانطور که گفتیم اعتبار دانشگاه در تعیین قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تاثیرگذار است. بنابراین هزینه پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری تفاوت قیمت دارد. از سوی دیگر تمامی دانشگاه‌ها و موسسات عالی آزاد از نظر اعتبار و رتبه در یک سطح نیستند. پس نمی توان گفته هزینه پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد در همه این دانشگاه‌ها یکسان است.

برای انجام پایان نامه چه موسساتی بهترند؟

بهترین موسسات انجام پایان نامه در تعیین هزینه های پایان نامه ارشد منصفانه عمل می کنند. تعیین قیمت های نجومی بدور از انصاف است. دانشجو باید توان پرداخت هزینه پایان‌نامه را داشته باشد. در انتها باید بگوییم به سراغ موسساتی بروید که در هر شرایطی پاسخگوی شما باشند. دسترسی موسسه و پاسخگویی در اسرع وقت مهم‌ترین نکته‌ای است که قبل از عقد قرارداد باید به آن توجه داشته باشید.

در پایان

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه مطلع شوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 − 42 =