در دسته
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد چقدره؟

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد دقیقا همان چیزی است که بسیاری از دانشجویان این مقطع به دنبال آن هستند. هزینه پروپوزال نویسی ارشد هم یکی از سوالات اساسی آنهاست. چرا که این گروه از دانشجویان ترجیح‌شان اینست که پروپوزال را به افراد حرفه‌ای و باتجربه بسپارند.

طبق نظر موسسه پروژه دونی پروپوزال نویسی ارشد کار ساده‌ای نیست. برای سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد به موارد زیر دقت داشته باشید:

ابتدا موضوع را انتخاب کنید

وقتی قرار است پروپوزال ارشد را به یک موسسه انجام پایان نامه بسپارید، ابتدا باید موضوع را مشخص کنید. هر چند برخی از این موسسات در مورد انتخاب موضوع به شما مشاوره‌های لازم را می‌دهند. اما بهترین کار این است قبل از هر چیز خودتان موضوع را انتخاب کنید.

این موضوع را با کمک استاد راهنما انتخاب می‌کنید. سپس آن را به تصویب گروه آموزشی و دانشکده می‌رسانید. بعد از دریافت فرم تایید موضوع کار پروپوزال نویسی شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید: هزینه نوشتن پروپوزال دکتری چقدره و بر چه اساسی مشخص میشه؟

سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد

حالا نوبت به نوشتن پروپوزال می‌رسد. برای این کار باید به سراغ موسساتی بروید که تجربه و مهارت کافی را دارند. از سوی دیگر باید بتوانند متناسب با رشته تحصیلی شما بهترین پروپوزال را آماده کنند. برخی از موسسات تجربه و سابقه کافی را دارند. اما آیا می‌توانند در هر زمینه‌ای فعالیت کنند؟

در این موسسات افراد زیادی فعالیت دارند که می‌توانند برحسب تخصصشان یک پروپوزال را در مدت زمان کوتاه و با کیفیت بالا بنویسند. بهتر است در انتخاب و سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد دقت داشته باشید.

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد دقیقا همان چیزی است

هزینه پروپوزال نویسی ارشد چقدر است؟

هزینه نوشتن پروپوزال ارشد به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

رشته تحصیلی

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین هزینه پروپوزال نویسی رشته تحصیلی است. رشته‌های علوم انسانی به دلیل روش تحقیق ارزان‌تر هستند. در این نوع از پروپوزال‌ها محقق با روش کتابخانه‌ای می‌تواند اطلاعات لازم را کسب و در پروپوزال درج کند.

در رشته‌هایی که به اطلاعات و داده‌های میدانی مثل پرسشنامه نیاز دارد، هزینه پروپوزال نویسی افزایش می‌یابد.

مدت زمان نوشتن پروپوزال

اگر برای نوشتن پروپوزال عجله دارید، باید آن را به صورت فوری به موسسه انجام پایان نامه بسپارید. طبیعتا برای این روش به دلیل اینکه باید محقق به طور کامل زمان خود را روی پروپوزال قرار دهد، هزینه افزایش می‌یابد.

البته این گفته به این معنا نیست که موسسه باید مدت زمان زیادی را صرف نوشتن پروپوزال کند. اگر اینطور باشد موسسه باید حدود چندین ماه از شما فرصت بخواهد. اما مدت نرمال نوشتن یک پروپوزال علمی و خوب یک تا دو هفته است.

موضوع پروپوزال چه باشد؟

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد موضوع است. برخی از موضوعات سخت و پیچیده هستند. به طوری که محقق باید مدت زمان بیشتری را صرف نوشتن پروپوزال ارشد کند. خوب با این حساب به نظرتان نباید هزینه پروپوزال نویسی ارشد افزایش یابد؟

بیشتر بخوانید: پروپوزال چیست و چگونه نوشته می شود؟

تجربه و سوابق موسسه انجام پایان نامه

زمان سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد باید به سراغ موسسات مجاز و قانونی بروید. خوب شاید هزینه‌های این موسسات کمی بالا باشد. اما به دلیل داشتن تجربه و سوابق کاری بالا می‌توانند پروپوزال شما را در مدت زمان کوتاه و با کیفیت رضایت‌بخشی تهیه کنند.

پروپوزال بعد از نوشته شدن به تایید گروه آموزشی و دانشکده نیاز دارد. اگر پروپوزال شما بی‌کیفیت و پر از اشتباهات فاحش باشد، مشخص است که خیلی زود رد می‌شود. بنابراین زمان زیادی را باید صرف برطرف کردن ایرادات کنید.

اعتبار دانشگاه چقدر است؟

یکی دیگر از عوامل مهم در هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد میزان اعتبار دانشگاه است. به طور کلی برخی از دانشگاه‌ها به دلیل معتبر بودن باید دقت زیادی در نوشتن پروپوزال شود. زیرا دانشکده، اساتید و گروه آموزشی این دانشگاه‌ها به طور دقیق پروپوزال را بررسی می‌کنند. پس باید بدون کوچکترین ایراد نوشته شود.

سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد به موارد زیر دقت داشته باشید:

پروپوزال فصل اول پایان نامه است

یکی از مهم‌ترین نکات برای سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد دقت در تخصص محقق است. فراموش نکنید پروپوزال فصل اول پایان نامه است. بعد از تایید شما نمی‌توانید در اصول و پایه‌های اصلی آن ویرایشی را انجام دهید. پس از همان ابتدا کار خود را بدرستی انجام دهید تا مجبور به دوباره کاری نشوید.

در پایان

آنچه در مورد نحوه سفارش و هزینه پروپوزال نویسی ارشد گفته شد به شما کمک می‌کند سریع تر کار خود را به پیش ببرید. بهترین موسسه پروپوزال نویسی را انتخاب کنید تا مجبور به هزینه‌های دوباره نشوید. از سوی دیگر پروپوزال سریع‌تر به تایید دانشکده برسد.

پروژه دونی یکی از موسسات مجرب در زمینه نوشتن پروپوزال ارشد است. اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه مطلع شوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

÷ 1 = 10