در دسته
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

نوشتن پایان نامه ارزان و راههایی برای کاهش هزینه

هزینه های نوشتن پایان نامه با توجه به تغییرات قیمت دلار در کشور نرخ ثابتی ندارد. در برخی از موسسات هم نوشتن پایان نامه با قیمت ارزان تبلیغی بیش نیست. زمانی که دانشجو برای پایان نامه قیمت را می پرسد، از شنیدن هزینه آن تعجب می کند. اما به راستی برای نوشتن پایان نامه ارزان امکان پذیر است؟

ما قصد داریم چندین راه حل را به شما ارائه دهیم تا ضمن سپردن این پروژه به یک موسسه، مجبور به پرداخت هزینه بالا نباشید. projedoni یکی از موسسات نوشتن پایان نامه است که می توانید روی آن حساب کنید.

نوشتن پایان نامه با قیمت ارزان

برای اینکه هزینه پایان نامه ارزان تر از پیشنهادات موسسات و محققان باشد، این نکات را در نظر داشته باشید:

موضوع را خودتان انتخاب کنید

یکی از دلایلی که باعث افزایش قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد می شود، دریافت مشاوره برای انتخاب موضوع است. برخی از پژوهشگران به دلیل تسلطی که به کار پایان نامه نویسی دارند، به دانشجویان برای انتخاب موضوع مشاوره هم می دهند. البته پیدا کردن موضوع کار راحتی نیست و باید برای آن زمان صرف شود. یک محقق حداقل به سه روز زمان برای پیدا کردن موضوع مناسب نیاز دارد. در عین حال باید در این مدت تحقیق و مطالعه هم داشته باشد تا بتواند موضوع بهتری را انتخاب کند.

خوب با این حساب منصفانه نیست که محقق بخاطر انتخاب موضوع دستمزدی دریافت نکند. از آن طرف برای نوشتن پایان نامه با قیمت ارزان بهتر است انتخاب موضوع را خودتان برعهده بگیرید. این کار را با کمک استاد راهنما انجام دهید.

انجام پایان نامه ارزان

پروپوزال را خودتان بنویسید

نوشتن پایان نامه ارزان شامل پروپوزال نیست. البته بخشی از پروژه انجام پایان نامه ارشد و دکتری به نوشتن پروپوزال اختصاص دارد. اما وقتی که قرار است هزینه کمتری را پرداخت کنید، باید این قسمت را خودتان برعهده بگیرید. این پروژه کوتاه حداقل در 8 صفحه نوشته می شود. اگر بخواهید آن را به پژوهشگر بدهید تا برایتان انجام دهد، خوب باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. بسیاری از دانشجویان از نوشتن پروپوزال فراری هستند. هر چند این قسمت فقط در 8 تا 20 صفحه نوشته می شود، اما به تحقیق و پژوهش نیاز دارد.

تنها زمانی آن را به پژوهشگر بسپارید که فرصت کافی برای نوشتن پروپوزال را نداشته باشید. بخش مهمی از این قسمت به بیان مسئله اختصاص دارد که می‌توانید دست به قلم شوید. البته بخش نوشتن سوابق پژوهشی نیاز به کمی مطالعه و جستجو دارد. پیدا کردن منابع کار سختی نیست و با یک سرچ اینترنتی هم می‌توانید آن را انجام دهید.

پیدا کردن یک موسسه منصف

یکی دیگر از راه‌های انجام پایان نامه ارزان پیدا کردن یک موسسه منصف است. برخی از موسسات به دلیل همکاری با تعداد زیادی متخصص و کارشناس نوشتن پایان نامه، پروژه شما را با قیمت کمتری انجام می دهند. در این موسسات پژوهشگران به دلیل تخصص و تجربه کافی در نوشتن پایان نامه سرعت العمل بالاتری دارند. بنابراین بابت کاری که انجام می دهند، دستمزد پایین تری دریافت می کنند.

پروژه دونی یکی از این موسسات است. برای اطلاعات از قیمت نوشتن پایان نامه می توانید به قسمت «ثبت پروژه» بروید. در این قسمت فرم مربوطه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس بگیرند.

نوشتن پایان نامه ارزان ه

آیا نوشتن پایان نامه ارزان تضمینی است؟

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با عوامل زیادی در ارتباط است. به طور کلی در مورد نوشتن پایان نامه با قیمت ارزان و تضمینی بودن آن نمی توانیم نظر کلی بدهیم. اما آنچه که مشخص است، اینکه هیچ گاه ارزان بودن نتوانسته است کیفیت را تضمین کند. ما در این مقاله در مورد راههایی برای نوشتن پایان نامه ارزان صحبت کردیم. در واقع شما می توانید بخشی از قسمت های آسان کار را برعهده بگیرید تا مجبور به هزینه بیشتر نشوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 15 = 21