در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد چقدره؟

یکی از مهم ترین دغدغه‌های دانشجویان برای برون‌سپاری پروژه درسی خود به موسسات، موضوع قیمت است. متاسفانه در شرایط فعلی افراد زیادی بدون داشتن مجوزهای لازم و تخصص کافی در این زمینه فعالیت می کنند. همین موضوع باعث افت کیفیت پروژه ها می شود. از سوی دیگر قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با چنین شرایطی پایین‌تر از حد معمول است.

هزینه انجام یک پروژه دانشجویی به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه پروژه دونی قصد دارد شما را با همین موضوع آشنا کند.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهم ترین نکات در رابطه با هزینه انجام پایان نامه توجه به کیفیت است. پایان نامه ارزش تحصیلی شما را نشان می دهد. اگر بخواهید بخاطر ارزان بودن پروژه خود را فقط رد کنید، نمی توانیم خبر خوبی در مورد آینده تحصیلی و یا شغلی به شما بدهیم.

در همین رابطه شناسایی و انتخاب یک موسسه برای دریافت خدمات مشاوره و اجرای پروژه اهمیت زیادی دارد. قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در چنین موسساتی معقول است. زیرا کار نهایی همان چیزی است که باید ماه ها برای انجامش تلاش کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه از انتخاب موضوع تا نوشتن نتیجه‌گیری

بهترین موسسه انجام پایان نامه چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به اینکه یک موسسه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری هزینه ها را برحسب کیفیت و مدت زمان انجام پروژه تعیین می کند، بهترین گزینه برای انتخاب است. شما به سراغ موسسه ای می روید که فقط به دنبال دریافت پول در ازای انجام پروژه نیست. بلکه رضایت شما و کیفیت کار نهایی در اولویت این موسسه قرار دارد.

از سوی دیگر در کنار قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باید موسسه را برحسب سرعت پاسخگویی انتخاب کنید. موسسه ای که به سوالات، ابهامات و نیازهای دانشجویان پاسخ ندهد، نمی تواند کار باکیفیتی را تحویل دهد.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد چقدره؟

انجام پایان نامه باکیفیت در پروژه دونی

اگر کیفیت کار بیشتر از هزینه انجام پایان نامه برایتان اهمیت دارد، ما به شما پروژه دونی را معرفی می کنید.

این موسسه با داشتن کادری از متخصصان و اساتید دانشگاهی در زمینه مشاوره و اجرای پروژه ها فعالیت می کند.

قیمت پایان نامه در پروژه دونی چطور محاسبه می شود؟

پروژه دونی به عنوان یک موسسه انجام پایان نامه ضمن ارائه مشاوره، خدمات خود را به شکل زیر ارائه می دهد:

1. دریافت هزینه به صورت فصل به فصل

در پروژه دونی قیمت نهایی پروژه به شکل بخش به بخش از دانشجو دریافت می شود. در واقع بعد از شروع فعالیت و در هنگام ارائه فایل دانشجو هزینه را پرداخت می کند. با این حساب هزینه نوشتن پایان نامه به صورت اقساطی محاسبه می شود. پس نیاز نیست دانشجو همه هزینه را به شکل یک جا پرداخت کند.

2. پاسخگوئی تلفنی و اینترنتی حتی روزهای تعطیل

به منظور کسب رضایت دانشجویان، در پروژه دونی سعی می شود تا کارشناسان مربوطه تمام مراحل اجرای پروژه را از طریق پنل کاربری سایت انجام دهند. در واقع شما با ثبت موضوع پروژه در سایت می توانید با کارشناسان پروژه دونی ارتباط برقرار کنید.

همچنین شما می توانید به صورت تلفنی نیز با پروژه دونی ارتباط برقرار کنید. کسب اطلاع از قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتر می تواند در همان مرحله اول انجام شود. در طی انجام پروژه، کارشناسان ما سعی می کنند به صورت تلفنی موارد لازم را به طلاع دانشجویان برسانند. همین طور در طول نوشتن پایان نامه، نظرات متقاضی را به محقق انتقال می دهند.

بیشتر بخوانید: نوشتن پایان نامه تضمینی | چگونه پایان نامه را شروع کنیم؟

3. تعیین قیمت منصفانه و همینطور پرداخت منظم به محقق

پروژه دونی برای تعیین هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را به چند فاز مختلف تقسیم می کند. سپس با توجه به نظر چندین محقق فعال موسسه در هر رشته مناسبترین قیمت را برای پروژه به دانشجو اعلام می کند.

به طور کلی تعیین هزینه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد ابتدا با توجه نوع پایان نامه انجام می شود. به این صورت که آیا جمع آوری اطلاعات میدانی یا عملی است؟

از سوی دیگر قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با چنین شرایطی پایین‌تر از حد معمول است

4.تعیین هزینه نوشتن پایان نامه چطور محاسبه می شود؟

در مرحله بعد قیمت هر فاز به شکل جداگانه محاسبه و به دانشجو اطلاع داده می شود. ضمن اینکه پروژه دونی برای انجام فصل 4 پایان نامه هزینه اضافی دریافت نمی کند.

در این موسسه قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فقط برحسب جمع آوری اطلاعات تعیین می شود. در مورد پرداخت هزینه به محقق نیز تسویه بعد از تایید نهایی پروژه توسط دانشجو صورت می گیرد.

 5. تضمین باز پرداخت هزینه پایان نامه به دانشجو

در صورتی که پروژه تحویل داده شده به دانشجو از نظر کیفیت سطح مناسبی نداشته باشد و یا از طرف استاد رد شود، هزینه دریافتی از متقاضی به شکل کامل و یکجا به او برگردانده می شود. در این رابطه پروژه دونی ضمانت های لازم را قبل از قرارداد به دانشجو می دهد.

در پایان

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه مطلع شوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 82 = 89