در دسته
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

مشاوره پایان نامه دکتری و ارشد |رایگان

وقتی که پایان نامه خود را انجام می دهید دنبال اثبات نظریه خود هستید. در عین حال هدف از انجام پایان نامه این است که در نتیجه گیری پایان نامه این قضیه را نشان دهید. روش نگارش پایان نامه نشان می دهد که تحقیقات شما به درستی انجام شده است. همیشه بخش نتیجه گیری مهم ترین قسمت بخش پایان نامه شماست که نتایج کامل و روش خوب شما را نشان می دهد. در موسسه نوشتن پایان نامه پروژه دونی ما در کنار نوشتن، مشاوره هم انجام می دهیم.

خدمات مرکز مشاوره پایان نامه

خدمات مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری موسسه پروژه دونی عبارت است از:

هزینه مشاوره پایان نامه

مشاوره برای انتخاب روش انجام پایان نامه

یکی از خدمات مرکز مشاوره پایان نامه در انتخاب روش گردآوری اطلاعات و تحلیل است. به طور کلی دو روش وجود دارد که عبارتند از:

روش های کمی

بخشی از مشاوره ها به روش های کمی اختصاص دارد. در تحقیقات کمی، برای نتایج قابل تعمیم معتبر، باید روش های خود را با جزئیات کافی به منظور قابلیت تکرار مطالعه توسط محققی دیگر توصیف کنید. در این روش، چگونگی عملیاتی سازی مفاهیم و اندازه گیری متغیرها، روش نمونه گیری یا معیارهای ورود / خروج و هر ابزار، رویکرد و مواد مورد استفاده برای جمع آوری داده توضیح داده می شود.

روش های کیفی

در تحقیقات کیفی، به دلیل  انعطاف پذیری و  ذهنی تر بودن روش ها، تأمل درباره رویکرد اتخاذی و  شرح گزینه های انتخابی حائز اهمیت است. در این بخش در مورد معیارهای مورد استفاده برای انتخاب شرکت کنندگان یا منابع، زمینه ای که تحقیق در آن انجام شده، و نقش شما در جمع آوری داده ها بحث می کنید (برای مثال آیا شما شرکت کننده ای فعال بودید یا ناظری منفعل؟)

مشاوره برای پایان نامه شامل چه مراحلی است؟

در موسسه پروژه دونی مشاوره برای نوشتن این پروژه شام سه قسمت است که عبارتند از:

انتخاب موضوع پایان نامه

اولین قدم در این راه تحقیق و جستجو در مورد زمینه های تحقیقاتی در رشته تحصیلی، انتخاب موضوع است. بدین معنی که ابتدا باید زمینه های تحقیق موجود در رشته را در بیاورید و در بین آن ها به دنیال زمینه های تحقیقاتی باشید که اول از همه مطابق با میل و سلیقه شما باشد. برای این کار می توانید از پایگاه های مجلات و محیط اینترنت استفاده کنید و یا می توانید پایان نامه های پیشین را بررسی کنید. معمولا در انتهای هر پایان نامه پیشنهادی برای تحقیقات آینده وجود دارد. در نهایت برای این کار نباید مشورت و کمک گرفتن از اهل فن و اساتید خود را فراموش کنید.

در پروژه دونی بخشی از خدمات ما به مشاوره برای انتخاب موضوع پایان نامه اختصاص دارد.

نوشتن پروپوزال

بخشی از مشاوره پایان نامه به نوشتن پروپوزال یا طرح تحقیق اختصاص دارد. پروپوزال یک گزارش و سند نوشته شده است که در آن به بررسی موضوع انتخابی و پیشنهادی خود می پردازید. یک پروپوزال باید عموما شامل بخش های زیر باشد:

پایان نامه به نوعی یک گزارش است که در آن بیان می کنید چرا این موضوع را انتخاب کرده اید؟ مطالعات قبلی روی چه موضوعی کار کرده اند و در نتیجه چه خلا هایی و نقاط دست نخورده ای وجود دارند که شما میخواهید بر روی آنها کار کنید؟ از چه روش، ابزار، تجهیزات، مدلسازی، شبیه سازی، روش تحلیلی، نرم افزار، مواد و مصالح و … استفاده خواهید کرد؟ با اجرا کردن این موضوع و انجام پایان نامه با این موضوع به چه اهدافی دست خواهید یافت؟ نوآوری و مزیت موضوع انتخابی چه خواهد بود؟ با چه برنامه زمانبندی کار انجام و نگارش پایان نامه ارشد و دکتری صورت خواهد گرفت؟

پروپوزال گزارشی است که بر اساس آن پایان نامه نگارش خواهد شد. پس از نگارش پروپوزال، اساتید شما و گروه آموزشی رشته ی شما به بررسی آن خواهند پرداخت. در صورت تایید شدن پروپوزال، کار شما برای انجام و نگارش پایان نامه شروع خواهد شد.

مرکز مشاوره پایان نامه

نگارش پایان نامه

نگارش و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهمترین و وقت‌گیرترین بخش مسیر است. بسته به روش تحقیق شما و نوع پروژه‌ی شما که می‌تواند تحلیلی، نرم‌افزاری، نظری، مروری، میدانی و آزمایشگاهی باشد، زمان نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری، هزینه‌ی نگارش پایان‌نامه و درجه ی سختی آن می‌تواند متفاوت باشد. بطور کلی پایان‌نامه‌ی نگارش شده عموما باید دارای بخش‌های زیر باشد.

مشاوره پایان نامه دکتری و ارشد شامل تمامی این بخش هاست. بهبود روزمه‌ی علمی، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان در مقطع بالاتر، صنعتی‌سازی پایان نامه، ایجاد روزمه برای بهبود موقعیت شغلی و … از مزایای انجام یک پایان نامه خوب است. پایان‌نامه مهمترین بخش هر دوره‌ی آموزشی محسوب می‌شود.

هزینه مشاوره پایان نامه

هزینه مشاوره برای نوشتن پایان‌نامه دکتری یا ارشد به نوع کمک ما بستگی دارد. انتخاب موضوع عموما رایگان است. در موسسه پروژه دونی هم این قسمت به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. انجام پروپوزال و پایان نامه دو پروسه طولانی مدت هستند. برای نوشتن این دو قسمت به مشاوره های اختصاصی نیاز دارید.

در همان مراحل ثبت پروژه ما هزینه را به شما اعلام می کنیم. اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

80 ÷ 16 =