در دسته
مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد چقدره؟

هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد چقدره؟ آیا افزایش دلار در تعیین قیمت پایان نامه دکتری تاثیر دارد؟ هزینه نوشتن یک پایان نامه برچه اساسی تعیین می‌شود؟ آیا نرخ مشخصی برای نوشتن پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد وجود دارد؟

این ها سوالاتی است که برای اغلب دانشجویان مقطع دکتری وجود دارد. به طور کلی هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد براساس معیارهای زیادی مشخص می شود که در ادامه به آن می پردازیم. با پروژه دونی تا پایان این مطلب همراه شوید.

دانشگاه محل تحصیل

دانشگاه محل تحصیل و میزان اعتباری که دارد در تعیین قیمت پایان نامه دکتری تاثیرگذار است. در واقع هر چقدر سطح علمی دانشگاه بالاتر باشد، نوشتن پایان نامه برای آن سخت تر می شود. مشخص است که اساتید و داوران این دسته از دانشگاه ها نسبت به رساله دکتری سخت گیری بیشتری می کنند.

بنابراین پیدا کردن منابع بیشتر برای نوشتن یک پایان نامه استاندارد و دقیق کار سخت تری است. محققانی که برای این دسته از دانشگاه ها پایان نامه می نویسند باید اصول پایان نامه نویسی را به طور دقیق رعایت کنند. از سوی دیگر علمی بودن پایان نامه هم اهمیت زیادی دارد.

هر چه سطح دانشگاه محل تحصیل رتبه پایین تری در بین دانشگاه های کشور داشته باشد، قیمت آن نیز پایین تر است.

هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد چقدره؟

رشته تحصیلی و هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت پایان نامه دکتری درست مثل قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، رشته تحصیلی است. در برخی از رشته های تحصیلی به دلیل نیاز به کار میدانی نوشتن پایان نامه سخت تر است. برای مثال رشته‌هایی مثل بیوتکنولوژی به استفاده از نرم افزار نیاز دارند. در رشته هایی مثال روانشناسی یا مشاوره به پرسشنامه نیاز دارند.

هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد در چنین رشته‌هایی به دلیل زمان‌بر بودن پروژه بالاتر است. اما هر رشته ای که نوشتن رساله در آن فقط با روش کتابخانه ای انجام شود، قیمت معقول تر خواهد بود.

موضوع پایان نامه

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در نوشتن پایان نامه دکتری موضوع رساله است. وقتی برای این کار به سراغ موضوعات جدید می روید نوشتن آنها برای محقق کمی سخت می شود. هر چقدر تعداد منابع و رفرنس های یک موضوع کمتر باشد، کار نوشتن پایان نامه را سخت تر می کند. به همین دلیل اگر به سراغ موضوعات جدید بروید باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

آیا تغییر نرخ دلار در تعیین هزینه پایان نامه تاثیر دارد؟

نرخ دلار نمی‌تواند برای تعیین دستمزد خیلی سریع تاثیر بگذارد. قیمت پایان نامه دکتری هر سال یک بار افزایش پیدا می کند. از سوی دیگر تخصص و میزان تجربه پژوهشگر در تعیین هزینه تاثیرگذار است. به هر حال هر چقدر یک محقق تجربه و سابقه کار بیشتری داشته باشد، در نوشتن پایان نامه توانایی بیشتری دارد. اما به طور قطع افزایش نرخ دلار در اواسط سال نمی تواند معیاری برای تعیین دستمزد باشد.

نوشتن پایان نامه کامل و یا فصل ها

یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد میزان فصل هاست. اگر بخواهید یک پایان نامه کامل را بنویسید به پروپوزال هم نیاز دارید. هزینه پروپوزال از پایان نامه مجزاست. از سوی دیگر قیمت هر یک از فصل ها هم با یکدیگر تفاوت دارد.

هزینه نوشتن فصل اول و دوم نسبت به فصل های آخر کمتر است. شما مجبور به پرداخت کل هزینه پایان نامه در همان مرحله اول نیستید. بعد از تحویل گرفتن هر فصل می توانید هزینه را پرداخت کنید.

هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد چقدره؟

استخراج مقاله از پایان نامه

یکی دیگر از عواملی که در تعیین قیمت پایان نامه دکتری تاثیرگذار است، به استخراج مقاله مربوط می شود. اگر بخواهید مقاله علمی پژوهشی و یا مقاله isi بنویسید می توانید این کار را از طریق پایان نامه انجام دهید. در این صورت مجبور به پرداخت هزینه بیشتر نیستید زیرا بخشی از مقاله را انجام داده اید. از سوی دیگر منابع هم مشخص هستند.

پژوهشگری که اقدام به نوشتن پایان نامه دکتری می کند می تواند بخش استخراج مقاله علمی پژوهشی را هم بر عهده بگیرد.

دریافت مشاوره رایگان

برای نوشتن پایان نامه دکتری می توانید از موسسه مربوطه مشاوره رایگان دریافت کنید. موسسه پروژه دونی می تواند در زمینه نوشتن رساله دکتری مشاوره های لازم را به شما بدهد. در این موسسه متخصصانی از همه رشته ها فعالیت دارند.

در صورتی که می خواهید از هزینه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد مطلع شوید و یا برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × = 9