پایان نامه ارشد

نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری مراحلی دارد که قطعا برای طی کردن تمامی این مراحل به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید. یکی از این مراحل نوشتن پروپوزال یا طرح تحقیق است. پروپوزال را می توان از نظر کلی به دو دسته پروپوزال کاری و پروپوزال علمی تقسیم بندی کرد. در مقطع ارشد و دکتری سعی می شود پایان نامه به نوعی گسترش نتایج تحقیقات قبلی باشد. برای این منظور نیاز است که فردی که قصد نگارش پایان نامه را دارد ابتدا به جمع بندی نتایج تحقیقات قبلی بپردازد و سپس با انتخاب یک روش برای گسترش نتایج قبلی شروع به نگارش پایان نامه خود کند. در مقطع ارشد انتخاب موضوع منایب دارای اهمیت زیادی می باشد. برای این منظوز پزوه دونی در قسمت مشاوره رایگان 3 موضوع پیشنهادی به همراه مقاله بیس مرتبط به متقاصی ارائه می کند. به طور کلی مراحل انجام پایان نامه را می توان در بخش های زیر به شکل خلاصه مطرح کرد: 1-انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکتری و مقاله بیس مربوطه. 2-نوشتن پروپوزال طبق فرمت دانشگاه محل تحصیل. 3-اصلاح پروپوزال نگارش شده و تایید پروپوزال توسط استاد راهنما. 4-تصویب پروپوزال در گروه آموزشی. 5- نوشتن فصل های پایان نامه. 6- تهیه چکیده و اصلاحات پایان نامه. 7- دفاعیه.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

پایان نامه‌ دکتری

در مقطع دکتری نگارش پروپوزال و پایان نامه به زمان زیادی نیاز دارد. اگرچه دانشجویان در این مقطع با روش نوشتن پایان نامه آشنایی کامل دارند، اما گاهی فرصت کافی برای این کار را ندارند. به همین دلیل وجود یک موسسه انجام پایان نامه می تواند به آنها در نوشتن پایان نامه کمک زیادی کند.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

نوشتن مقاله

نوشتن مقاله isi و یا مقالات کنفرانسی و مقاله علمی پژوهشی به توانایی، مهارت و زمان نیاز دارد. برای این کار می توانید از اساتید کمک بگیرید. در صورتی که اساتید فرصت کافی برای دادن مشاوره های لازم را نداشته باشند، می توانید از مشاوره های پروژه دونی کمک بگیرید.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

نوشتن پروپوزال

نوشتن پروپوزال یکی از مراحل انجام پایان نامه است. قبل از هر چیز باید توانایی انتخاب موضوع پایان نامه را داشته باشید. نوشتن بیان مسئله، سوابق پژوهشی، انتخاب روش تحقیق، نوشتن سوالات و فرضیه های تحقیق و ادبیات تحقیق همگی به تخصص و مهارت نیاز دارد. با پروژه دونی می توانید این طرح را به راحتی انجام دهید.

برای ثبت سفارش کلیک کنید
تو نوشتن پایان نامه یا پروپوزال به مشکل خوردی؟ نگران نباش ما برات حلش می‌کنیم!
تو نوشتن پایان نامه یا پروپوزال به مشکل خوردی؟ نگران نباش ما برات حلش می‌کنیم!

انجام پایان نامه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است. هر چند در برخی از رشته‌ها دانشجو باید در مقطع کارشناسی هم پایان نامه بنویسد، اما اهمیت آن به اندازه مقاطع تحصیلات تکمیلی نیست. پایان نامه (Thesis) چکیده‌ای از تلاش چندین ساله یک دانشجو است که از مهارت، میزان توانایی و علم او صحبت می‌کند.

در دوره تحصیلات تکمیلی، کارهای پژوهشی نسبت به خواندن کتاب و امتحان دادن ارزش بیشتری دارد. در واقع اساتید بیش از آنکه بر روی نمرات امتحان دانشجو متمرکز شوند، به میزان تلاش او برای تحقیقات و نوشتن پروژه‌های دانشجویی توجه دارند.

از نظر موسسه انجام پایان نامه پروژه دونی اهمیت پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری آنقدر زیاد است که می‌تواند به عنوان بخش مهمی از رزومه تحصیلی و کاری به حساب بیاید.

چرا نوشتن پایان نامه خوب مهم است؟

اگر شما بتوانید پایان نامه بهتری را ارائه دهید، قاعدتاً در جلسه دفاعیه توان بیشتری برای اقناع داوران دارید. از سوی دیگر نمره بالایی که در ازای تلاش چندین ماهه بدست می‌آورید، می‌تواند به سایرین نشان دهد شما فردی پرتلاش، باسواد و در رشته خود مسلط هستید.

اگر بعد از اتمام تحصیلات تکمیلی برای استخدام اقدام کنید، قاعدتا نمره پایان نامه شما می‌تواند یک شاخص مهم برای پذیرش‌تان باشد.

از سوی دیگر دانشجویان می‌توانند از پایان نامه‌های قوی، مقالات علمی پژوهشی و یا مقاله isi استخراج کنند. حتماً می‌دانید داشتن چنین مقالاتی برای دریافت اپلای، استخدام و یا ادامه تحصیل اهمیت زیادی دارند. وقتی با کمک پایان نامه خود چنین مقالاتی را ارائه می‌دهید، بدون شک راه برای ادامه تحصیل، استخدام و یا مهاجرت برای تحصیل در خارج برایتان هموار می‌شود.

نوشتن پایان نامه چقدر طول می‌کشد؟

اگر بخواهید پایان نامه اصولی، درست و استاندارد بنویسید به چندین ماه تلاش و تحقیق مداوم نیاز دارید. در واقع پایان نامه چیزی نیست که در طی یک هفته بتوانید آن را بنویسید. اگر بخواهید حاصل چندین سال زحمت تحصیل شما مدون و اصولی باشد، باید صبور باشید. در عین حال چندین ماه برای تحقیق، مطالعه و تفحص زمان صرف کنید.

انتخاب موضوع پایان نامه

بخشی از خدمات پروژه دونی کمک به شما برای انتخاب موضوع پایان نامه است. در اولین قدم در انجام پایان نامه، انتخاب موضوع به شکل جامع و آگاهانه است. پروژه دونی بخشی از خدمات خود را برای دادن مشاوره در زمینه انتخاب موضوع پایان‌نامه اختصاص داده است. در هر رشته ای که تحصیل می کنید قطعا به موضوعات عالی، کاربردی و موثر نیاز دارید.

از آنجایی که در رشته های تحصیلی گوناگون باید با حوزه های  تحقیقاتی به روز و مورد توجه محققان و متخصصان آشنایی پیدا کنید، کار زمانبری است. اما این کار را می توان با کمک گرفتن و مصاحبه با اساتید دانشگاهی و متخصصین مربوطه و همچنین بررسی ژورنال های چاپ شده و کنفرانس های علمی تخصصی انجام داد. در ادامه فرآیند انتخاب موضوع تخصصی تر با توجه به رشته دانشگاهی انجام می شود که در متن زیر به آنها پرداخته می شود.

نوشتن فصل های پایان‌نامه

پایان نامه از 5 فصل تشکیل شده است که هر یک از این قسمت ها به طور مجزا به یک موضوع می پردازد. به طور کلی نوشتن فصل های پایان نامه به کمی زمان و البته صبر و حوصله نیاز دارد.فصل اول تکمیل شده پروپوزال است. با این تفاوت که شما در اینجا به برخی از قسمت های پروپوزال نمی پردازید. اما برخی از قسمت ها مثل بیان مسئله را بیشتر بسط و شرح می دهید. فصل دوم به ادبیات نظری و پیشینه تحقیق اختصاص دارد. برای نوشتن فصل دوم باید هر یک از دو قسمت را به طور مجزا شرح دهید.

در زمان نوشتن فصل سوم پایان نامه باید روش تحقیق را پیاده سازی و اطلاعاتی را که در دو فصل قبلی جمع آوری کردید، تحلیل و ارزیابی کنید. فصل چهارم پایان نامه هم با استفاده از منابع مطالعاتی نحوه جمع آوری داده های اولیه و پارامترهای تحقیق را می نویسید. فصل پایانی یا همان فصل پنجم پایان نامه هم به نتیجه گیری و ارائه پیشنهاد اختصاص دارد.

آیا می‌توانم برای سفارش پایان نامه اقدام کنم؟

این دقیقا همان کاریست که ما در پروژه دونی انجام می‌دهیم. در واقع قصد داریم به تمامی دانشجویانی که قصد نوشتن پایان نامه را دارند اما از سوی دیگر در این مورد ضعیف هستند، کمک کنیم. ما در پروژه دونی با ارائه مشاوره و انجام پایان نامه به شما کمک می‌کنیم سریع‌تر به هدف خود برسید.

حتی شما می‌توانید از پایان نامه‌های نوشته شده قبلی برای نوشتن پایان نامه خود استفاده کنید. در این رابطه می‌توانید از پروژه دونی پایان نامه خریداری و از مطالب آن برای نوشتن پایان نامه خود استفاده کنید.

البته فراموش نکنید باید در جلسه دفاعیه بتوانید در برابر داوران از محتوای پایان نامه خود دفاع کنید. تسلط به موضوع، مطالب و محتوای پایان نامه اهمیت زیادی دارد. پس حتی در صورت سفارش پایان نامه باید به آنچه که تهیه کرده‌اید، مسلط باشید.

پایان نامه از چند بخش تشکیل می‌شود؟

پایان نامه در تمام مقاطع دارای ساختار تقریبا مشابه‌ای است که عبارتند از:

 • صفحات مقدماتی: شامل صفحه روی جلد، صفحه عنوان، صفحه تقدیم، صفحه تشکر، چکیده فارسی، فهرست ها.
 • متن اصلی پایان نامه شامل 5 فصل
 • فصل اول: پروپوزال تکمیل شده
 • فصل دوم: ادبیات تحقیق
 • فصل سوم: روش تحقیق
 • قصل چهارم: نتایج
 • فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات.
 • پیوست
 • فهرست منابع
 • چکیده انگلیسی
 • صفحه عنوان انگلیسی

نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

یکی از خدمات projedoni به دانشجویان، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد است. این پژوهش به صورت ارائه مشاوره و یا نوشتن بخش ها و فصل های پایان نامه صورت می گیرد. همچنین بخشی از خدمات ما به ترجمه مقالات انگلیسی و منابع خراجی برای تهیه دیتاهای لازم پایان نامه است. از سوی دیگر پروژه دونی توانایی کار با نرم افزارهای لازم برای گردآوری اطلاعات برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را دارد. در صورت نیاز ما می توانید از مراحل انتخاب موضوع پایان نامه تا نوشتن فصل های پایان نامه با شما همراه شویم.

در پایان

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت بالای صفحه « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه می توانید بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید.