در دسته
مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه

انجام تضمینی پایان نامه با قیمت مناسب و سرعت بالا

انجام تضمینی پایان نامه توسط بسیاری از موسسات تبلیغ می شود. برخی از فارغ التحصیلان رشته های مختلف هم به صورت نیمه حضوری و از راه دور اقدام به نوشتن پایان نامه می کنند. اما چند نفر در این کار موفقند؟ چه تعداد از افراد می توانند برحسب وعده ای که برای انجام کارهای پایان نامه به شما می دهند، وفادار بمانند؟

موسسات انجام پایان نامه به صورت تیمی فعالیت دارند. از سوی دیگر در این موسسات پرژوهشگران با اساتید دانشگاه ها در ارتباط هستند. نوشتن پایان نامه، استخراج مقاله و حتی ترجمه منابع خارجی توسط این افراد انجام می شود. اما به طور کلی به عوامل زیادی بستگی دارد.

تیم پروژه دونی با بررسی نظرات دانشجویان به این نتیجه رسیده است که نوشتن پایان نامه را باید با توجه به نکات زیر انجام دهید. تعداد زیادی از دانشجویان از بی کیفیت بودن کار نهایی گلایه داشتند. برخی هم نسبت به هزینه نوشتن پایان نامه شکایت می کردند.

در نهایت موسسه پروژه دونی فکر می کند برای انجام کارهای پایان نامه باید به این توصیه ها دقت داشته باشید:

استفاده از منابع دست اول و معتبر

مهم ترین نکته ای که در زمان انجام تضمینی پایان نامه باید به آن توجه کنید، گردآوری اطلاعات از منابع موثق است. درست است که شما کار را به یک موسسه نوشتن پایان نامه می سپرید ولی قرار نیست به کار نظارت نکنید.

توصیه اکید ما اینست که در مراحل نوشتن پایان نامه از منابعی که محقق یا پژوهشگر می نویسد، اطلاع پیدا کنید. برخی از منابع دست سوم هستند و از روی منابع اصلی کپی برداری شده اند. نوشتن پایان نامه با توجه به این منابع می تواند زحمات و هزینه شما را به هدر بدهد.

زمانی که با موسسات انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری قرارداد همکاری امضا می کنید از آنها بخواهید برای پایان‌نامه از منابع اصلی استفاده کنند.

انجام تضمینی پایان نامه توسط بسیاری از موسسات تبلیغ می شود

انجام تضمینی پایان نامه و ترجمه منابع اصلی

یکی از کارهای مهم برای انجام کارهای پایان نامه ترجمه منابع خارجی است. بخشی از مطالب و اطلاعات به زبان فارسی هستند. اما بخش مهم دیگری به زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها نوشته شده اند. اگر بخواهید پایان نامه ای اساسی را به دانشگاه تحویل دهید ترجمه کردن یکی از بخش های مهم است.

هر موسسه ای که از انجام تضمینی پایان نامه صحبت می کند باید این قسمت را هم مدنظر قرار دهد. در واقع مدیر موسسه باید از محقق بخواهد برای نوشتن پایان نامه از منابع جدید به زبان های زنده دنیا استفاده کند.

ویرایش و اصلاحات پایان نامه

موسسات انجام پایان نامه موظفند ایرادات مربوط به پایان نامه را برطرف کنند. هر فصلی که به دانشجو ارائه می شود باید بعد از ارسال برای استاد راهنما، ایرادات آن مشخص شود. سپس دانشجو این ایرادات را مجددا برای موسسه نوشتن پایان نامه ارسال می کند.

محقق موظف است قبل از نوشتن فصل جدید، ابتدا نواقص، ایرادات و مشکلات فصل فعلی پایان نامه را برطرف کند. سپس به سراغ نوشتن فصل های بعدی برود.

اعلام هزینه نوشتن پایان نامه به دانشجو

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با توجه به چندین معیار مشخص می شود. دانشجو قبل از انجام کارهای پایان نامه باید از هزینه های هر فصل و یا پروپوزال مطلع شود. سپس براساس میزان توان مالی خود با موسسه پایان نامه همکاری کند. هزینه ها براساس تعداد فصل ها مشخص می شود. پژوهشگر برای هر یک از فصل ها قیمت خاصی را مشخص می کند.

قیمت انجام پایان نامه براساس سختی یا راحت بودن فصل ها مشخص می شود. برای مثال فصل دوم راحت تر از فصل چهارم و پنجم است. بنابراین هزینه ای که در ازای نوشتن فصل ها از دانشجو دریافت می شود، متفاوت است. دانشجو بعد از دریافت هر فصل می تواند هزینه را پرداخت کند. در واقع هزینه انجام پایان نامه به صورت اقساطی است.

انجام تضمینی پایان نامه و ترجمه منابع اصلی

 پروژه دونی و نوشتن تضمینی پایان نامه

یکی از موسسات انجام پایان نامه پروژه دونی نام دارد. این موسسه با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه پروژه های دانشجویی می تواند هر نوع پایان نامه ای را برای شما آماده کند. از آنجایی که نوشتن پایان نامه در رشته های مختلف تحصیلی با هم تفاوت دارد، در پروژه دونی هر پروژه براساس موضوع به یک متخصص سپرده می شود.

نوشتن پروپوزال هم بخشی از انجام تضمینی پایان نامه است. این موسسه در صورت نارضایتی دانشجو هزینه های پرداخت شده را به شما عودت می دهد.

اگر برای نوشتن پایان نامه به مشاوره نیاز داشتید و یا برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه دچار مشکل شدید، به قسمت « انجام پایان نامه » بروید. در این صفحه بر روی درخواست خود کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید با شماره های 09126232588 و یا 86036675-021 تماس بگیرید و از هزینه و نحوه مشاوره برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه مطلع شوید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 30