مقاله علمی - پژوهشی

از لحاظ اعتبار علمی مقالات علمی پژوهشی به نسبت مقالات کنفرانسی از اعتبار بالاتری برخوردار می باشند. این موضوع به دلیل این می باشد که مجلات علمی پژوهشی زیر نطر دانشگاهها تاسیس شده اند. در بررسی نمره پژوهشی نیز این مقالات بعد از مقالات آی اس آی دارای اهمیت زیادی هستند.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

مقاله کنفرانسی

از نطر اعتبار علمی، دارای کمترین اعتبار می باشند ولی می توان از این نوع مقالات برای بهبود رزومه علمی و همچنین افزایش نمره پایان نامه استفاده کرد. مدت زمان انتطار برای پذیرش و چاپ مقالات کنفرانسی کمتر از مقالات آی اس آی و علمی پژوهشی می باشد.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

مقاله ISI

مقالات آی اس آی جز معتبرترین نوع مقالات علمی می باشند و در فرآیندهای ارزیابی رزومه علمی مانند اپلای دارای اهمیت زیادی هستند. از نظر اعتبار ژورنالهای آی اس آی به چهار دسته تقسیم میشوند که Q1-Q2-Q3-Q4 نام دارند که نوع Q1 دارای اعتبار بیشتری به نسبت انواع دیگر می باشد.

برای ثبت سفارش کلیک کنید
نمی‌دونی چطوری مقاله بنویسی؟ بسپرش به ما !
نمی‌دونی چطوری مقاله بنویسی؟ بسپرش به ما !

مقاله علمی پژوهشی نوشتن کار راحتی نیست. به خصوص که در حال حاضر رقابت سختی بین دانشجویان و اساتید برای نوشتن مقاله وجود دارد. بسیاری از دانشجویان برای نوشتن مقاله به کمک و راهنمایی اساتید و افراد مجرب نیاز دارند. برخی ترجیح می‌دهند بعد از اتمام پایان نامه با کمک استاد راهنمای خود مقاله علمی پژوهشی و یا isi بنویسند. اما امان از وقتی که اساتید راهنما فرصتی برای این کار نداشته باشند. به همین خاطر ما در پروژه دونی قصد داریم جای خالی استاد راهنما را برایتان پر کنیم.

چرا به مقاله نیاز دارید؟

اگر قصد ادامه تحصیل دارید و یا می‌خواهید برای استخدام اقدام کنید، باید رزومه تحصیلی خود را تکمیل کنید. همچنین اگر می‌خواهید به خارج از کشور بروید، در یکی از دانشگاه‌های خارج پذیرش شوید و یا بورسیه تحصیلی دریافت کنید، داشتن مقاله علمی پژوهشی و مقاله isi ضرورت دارد.

دانشگاه‌های معتبر خارجی برای پذیرش دانشجویان خارجی به مقالات isi و مقاله علمی پژوهشی توجه زیادی دارند. در واقع پذیرش شما در یک دانشگاه معتبر خارجی بدون داشتن مقاله کار راحتی نیست. از سوی دیگر برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری هم باید مقاله داشته باشید. زیرا در زمان مصاحبه مقاله یکی از امتیازات شما محسوب می‌شود.

حتی اگر رتبه بالایی را در کنکور دکتری کسب کنید، به زبان انگلیسی مسلط باشید و مهارت زیادی در مصاحبه دکتری داشته باشید، پذیرش شما بدون مقاله کار راحتی نیست. این موضوع در مورد دانشگاه‌های معتبری مثل دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف و … اهمیت بیشتری دارد.

چطور می‌توانم مقاله چاپ کنم؟

چاپ مقاله علمی پژوهشی و یا مقاله isi کار راحتی نیست. برای مقالات علمی پژوهشی می‌توانید به سراغ ژورنال‌های معتبر داخلی بروید. البته طی کردن روند چاپ مقاله را هم به آن اضافه کنید. مدت زمان زیادی هم باید در صف انتظار برای اکسپت مقاله بمانید.

برای نوشتن مقاله isi هم داشتن یک مترجم خوب برای برگرداندن مقاله به زبان انگلیسی اهمیت دارد. از سوی دیگر قبل از هر چیز باید مقاله‌ای که می‌نویسید دارای بار علمی باشد.

ما در پروژه دونی سعی داریم به تمامی کسانی که می‌خواهند رزومه تحصیلی خود را تکمیل کنند، کمک کنیم. ارائه مشاوره، ترجمه مقاله isi و کمک برای پذیرش مقاله از جمله خدمات ما به تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

چاپ مقاله چقدر طول می‌کشد؟

چاپ مقاله به ژورنال و مجلات مورد نظرتان بستگی دارد. اگر به سراغ مجلات معتبر داخلی و یا خارجی بروید، قاعدتا باید زمان بیشتری را در پشت صف انتظار بمانید. زیرا تعداد درخواست‌ها برای این دست از مجلات بالاست. البته برای چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی نسبت به مقاله isi زمان کمتری نیاز دارید.

برای چاپ مقاله isi باید به سراغ ژورنال‌های معتبر خارجی بروید. در نهایت وقتی مقاله شما به چاپ می‌رسد، می‌توانید با موانع کمتری برای تحصیل در خارج اقدام کنید.

هزینه چاپ مقاله چقدر است؟

هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی با هزینه مقاله isi تفاوت دارد. از سوی دیگر مجلات داخلی هم در دریافت هزینه همانند هم عمل نمی‌کنند. برخی از مجلات و ژورنال‌های معتبر (داخلی یا خارجی) مقالات را به صورت رایگان چاپ می‌کنند. اما چاپ مقاله در این دست از ژورنال‌ها کار راحتی نیست. زیرا باید مقاله شما 100 درصد عالی باشد و در آن تمامی اصول و استانداردهای این مجلات را رعایت کرده باشید.

در پروژه دونی ما سعی داریم به شما تمامی راهکارهای چاپ مقاله علمی پژوهشی و مقاله isi را نشان دهیم. بدون شک وقتی بدانید در طی مسیر چاپ مقاله چه کاری را باید انجام دهید، در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود. به خصوص اگر برای ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج عجله دارید، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از شرایط نوشتن، ترجمه و چاپ مقاله اطلاعات کافی را کسب کنید.